Španělská Menorca v létě z Vídně
21.1.2022

Španělská Menorca v létě z Vídně

1 167

O této nabídce

Přestože do léta je ještě daleko, začínají se objevovat první letenky na prázdninové termíny za skutečně lákavé ceny. Ať již to bylo Santorini z Vídně za 971 Kč nebo Island z Prahy za 4 537 Kč. Naším dalším pěkným tipem na prázdninové letenky k moři je španělský ostrov Menorca. Zpáteční letenky na Baleárské ostrovy ulovíte v rezervačním systému aerolinky Ryanair za 1 167 Kč. Dopravce bude trasu obsluhovat třemi lety týdně, přičemž ty aktuálně nejlevnější letenky na vás čekají na čtvrtečních rotacích.

Podmínky pro cestování

Cesta na Menorcu

Před cestou do Španělska z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Baleárské ostrovy momentálně spadají do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Menorca bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. O letních prázdninách ale ceny pronájmu stoupají do relativně vysokých hladin. Je třeba počítat s částkami kolem 2 tisíc Kč/den.

Náhled letenky z Vídně na Menorcu za 1 167 Kč

Španělská Menorca v létě z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)