Řecký ostrov Santorini o letních prázdninách z Vídně
19.1.2022

Řecký ostrov Santorini o letních prázdninách z Vídně

971

O této nabídce

Z rezervačního systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air dnes vylovíme ještě jednu pecku! Zpáteční letenky z Vídně na řecký ostrov Santorini o letních prázdninách za 971 Kč! Růžový dopravce bude tuto sezonní linku obsluhovat od června do září třemi lety týdně (úterý, čtvrtek a sobota). Nejlevnější letenky pořídíte právě na čtvrtečních rotacích v závěru července, v srpnu nebo září. Jedná se sice trochu o „first-minute“ letenky, nicméně za takovou lákavou cenu bychom rozhodně neváhali. Nezapomeňte se zároveň podívat také na nabídku ubytování, které je na Santorini o něco vyšší než na jiných řeckých ostrovech…

Na oblíbený řecký ostrov Santorini bude v letních měsících létat také český dopravce Smartwings. Kompletní informace o této nové lince z Prahy jsme sepsali v tomto článku.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Do letních měsíců zbývá ještě kupa času. Aktualizované podmínky a důležité odkazy týkající se cest do Řecka vždy naleznete na naší stránce „Koronavirus v Řecku“.

Návraty do České republiky se pravděpodobně i v létě budou řídit „Cestovatelským semaforem“. 

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Oblíbený řecký ostrov Santorini

Santorini je bezpochyby tím nejromantičtějším ze všech řeckých ostrovů. Proč? Je tu nespočet zářivě bílých domků s modrými dveřmi a modrými střechami, obří kamenné srdce nedaleko vesnice Megalogori, kde je každý rok požádáno o ruku tisíce žen. Pláž Colombo, kde se ve vlnách proháníte jen tak, jak vás Bůh stvořil. Městečko Oia s nejkouzelnějším západem slunce, jemuž tu, jakmile zmizí za obzorem, tleskají davy přihlížejících jako jeden muž/žena. Maják Faros stojící vysoko na útesech na jižní straně ostrova už od roku 1892 či hlavu motající výhled z vrcholku hory Profitis Ilia. Tohle všechno z vás udělá romantiky snadno, rychle a napořád!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna. A to je právě i případ Santorini. Rezervaci pobytu v exponovaných letních měsících bychom rozhodně nenechávali na poslední chvíli.

Náhled letenky z Vídně na Santorini za 971 Kč

Řecký ostrov Santorini o letních prázdninách z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)