Z Prahy na Island o letních prázdninách
18.1.2022

Z Prahy na Island o letních prázdninách

4 537

O této nabídce

V aktuální nabídce letecké společnosti Austrian Airlines ulovíte pěkné letenky z Prahy na Island. Zpáteční letenky do Reykjavíku v tarifu „Light“ pořídíte za 4 537 Kč, letenky s odbaveným zavazadlem v ceně potom ve vyšším tarifu „Classic“ za 6 tisíc Kč. A teď to nejzajímavější: termíny jsou dostupné v hlavní letní sezoně od června do září, vč. letních prázdnin. Jejich přehledný souhrn tradičně naleznete v našem kalendáři. Pro úplnost doplníme, že v rámci routingu vás v obou směrech čeká jeden přestup ve Vídni.

PS: Letenky ve vyšším tarifu, „Economy Classic“ (s odbaveným zavazadlem) umožňují navíc změnu termínu zdarma! V případě změny se bude případně doplácet pouze doplatek do aktuální ceny nové letenky.

Podmínky pro cestování

Cesta na Island

Před cestou na Island je nutné disponovat negativním testem. Zároveň důrazně doporučujeme vlastnit i doklad o očkování / prodělané nemoci, díky němuž se vyhnete karanténě (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Islandu“.

Návrat do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Island momentálně spadá do „tmavě červené kategorie“.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

  Autopůjčovna

  Na Islandu se vám bude bezesporu hodit vlastní kára. Jen díky ní stihnete za dobu svého pobytu navštívit maximum zajímavých míst  a především budete absolutní pány svého času. Mrkněte se do naší autopůjčovny, která vám odhalí konkrétní nabídku ve vašich termínech. Nenechávejte samotnou rezervaci na poslední chvíli, v létě je poptávka po vozech vysoká a ceny taktéž.

  Náhled letenky z Prahy na Island za 4 537 Kč

  Z Prahy na Island o letních prázdninách


  Bude se hodit

  Letiště Praha (PRG)

  Letiště Vídeň (VIE)

  Austrian Airlines

  Subscribe
  Upozornit na
  guest
  0 Komentáře
  Zpětné vazby
  Ukázat všechny komentáře
  Už ti letenky nikdo nevyfoukne
  Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
  Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)