Španělská Andalusie – letenky z Prahy do Málagy
22.10.2020

Španělská Andalusie – letenky z Prahy do Málagy

318

O této nabídce

Letecká společnost Ryanair s příchodem zimního letového řádu výrazně proškrtá svou nabídku letů z Prahy (podívejte se, které linky v provozu zůstanou). Jednou z linek, na níž zůstane provoz zachován i v zimních měsících, je ta na trase Praha – Málaga. Spojení mezi těmito městy bude provozováno v rozsahu 2 rotací týdně, přičemž létat se bude vždy v pátek a neděli. Ceny zpátečních letenek z pražského Letiště Václava Havla do jihošpanělského města Málaga začínají na 318 Kč. Doslova za pár stovek pořídíte i letenky na prakticky jakoukoliv termínovou kombinaci v listopadu. Letenky na měsíc prosinec potom naleznete v rezervačním systému za ceny pohybující se kolem jedné tisícikoruny.

PS: Po cestujících do Španělska není před odletem (ani po příletu na Pyrenejský poloostrov) vyžadován negativní PCR test. Po provedení online check-inu však nezapomeňte před odletem do Málagy ještě vyplnit tento online formulář. Po návratu do České republiky se už testování či dvoutýdenní karanténě podrobit musíte. Více informací o situaci ve Španělsku naleznete na stránkách Velvyslanectví České republiky v Madridu.

Změna letenky zdarma

Ryanair prodloužil období, během něhož neúčtuje poplatek za změnu letenky, i na říjen a listopad. V případě jakýchkoliv cestovních komplikací, tak můžete letenku (až 7 dní před odletem) zdarma změnit – termín (až do března 2021) i destinaci. Doplácet budete jen případný rozdíl v ceně. Více o možnostech změn se dočtete tomto našem článku.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Ryanair
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s rozměr 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: listopad & prosinec 2020
 • Příkladové termíny:
  • 30. 10. – 6. 11. za 318 Kč
  • 6. – 13. 11. za 438 Kč
  • 13. – 15. 11. za 558 Kč
  • 22. – 29. 11. za 558 Kč
  • 4. – 11. 12. za 1 098 Kč
  • 11. – 13. 12. za 1 098 Kč
  • 13. – 20. 12. za 1 098 Kč

Ubytování

Ať již se v Andalusii vydáte kamkoliv, při hledání střechy nad hlavou se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat a sledovat vývoj epidemiologické situace, případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Abyste během svého pobytu mohli poznat všechny krásy rozlehlé Andalusie, určitě si musíte půjčit auťák. Nabídku dostupných automobilů naleznete hezky sesumírovanou u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Prahy do Málagy za 318 Kč

Španělská Andalusie – letenky z Prahy do Málagy


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)