Španělská Andalusie – letenky do Malagy z Vídně
17.6.2021

Španělská Andalusie – letenky do Malagy z Vídně

916

O této nabídce

Super levné letenky do Malagy na odletu z Prahy již během letošních prázdnin očekávat příliš nelze. Pokud se ale neomezíme pouze na Letiště Praha a náš hledáček se stočí jižním směrem do Vídně, pak se situace rázem změní. V rezervačním systému aerolinky Wizz Air stále ještě můžeme ulovit levné letenky do Malagy na červencové termíny. Ty nejlevnější z Vídně vyjdou na 916 Kč, a to v termínu od 6. do 14. července. Tak vzhůru za poznáváním slunné Andalusie.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak má jeho nákup význam ve většině termínů.

Jestliže přeci jen preferujete odlet z Prahy, mrkněte na náš tip z minulého týdne: letenky do Malagy s TAP Portugal a zastávkou v Lisabonu za 3 201 Kč.

Cestovní podmínky

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář a doložit jedno z následujících potvrzení:

 • negativní antigenní nebo PCR test ne starší 48 hodin;
 • očkovací certifikát (min. 2 týdny po dokončené vakcinaci);
 • doklad o prodělané nemoci COVID-19 v posledních 180 dnech (zároveň pozitivní test musí být starší 11 dnů).

Výjimku (kromě vyplnění formuláře) mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu na španělském webu pro přijíždějící cestovatele.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Pevninské Španělsko je momentálně zařazeno do červené kategorie, což znamená AG test před cestou domů + PCR test po návratu do ČR. Pokud jste ale již naočkováni (od první dávky uplynulo alespoň 22 dní) nebo jste nemoc COVID-19 prodělali v posledních 180 dnech, není třeba žádných testů.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

 • Rezervujte: přímo přes stránky společnosti Wizz Air
 • Zavazadla: příruční zavazadlo s limitem 40 × 30 × 20 cm
 • Dostupnost: červenec 2021
 • Příkladové termíny:
  • 6. – 14. 7. za 916 Kč (bez WDC za 1 171 Kč)
  • 13. – 21. 7. za 1 095 Kč (bez WDC za 1 604 Kč)
  • 21. – 28. 7. za 1 273 Kč (bez WDC za 1 783 Kč)

Vyrazte objevovat krásy Andalusie

Sami místní říkají, že Andalusie má od všeho trochu – trochu hor a trochu pláží, trochu lesů, trochu pouště, trochu vody i trochu sněhu. A právě tahle rozmanitost vás naprosto dostane, ráno se můžete prohánět bíle pudrovanými svahy Sierry Nevady a odpoledne už koupat v teplých vodách Středozemního moře. Přičichněte k vůni dálek v Tarifě na úplném jihu, která je vstupní branou okouzlujícího Maroka i mekkou kitesurfingu. Playa de Bolonia je věčně zalitá sluncem a Gibraltar zas hlídaný drzými opicemi. Nechte své nohy bezcílně toulat božskou Málagou, Sevillou tančící v rytmech flamenca i Cádizem proslulým svými karnevaly.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou přímo v Malaze nebo kdekoliv jinde na jihu Španělska se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Andalusii nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupných možnostech. Půjčení auťáku vyjde na cca 800 Kč/den.

Náhled letenky z Vídně do Málagy za 916 Kč

Španělská Andalusie – letenky do Malagy z Vídně


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)