2v1: Letní Lisabon + Malaga z Prahy
10.6.2021

2v1: Letní Lisabon + Malaga z Prahy

3 201

O této nabídce

Posnídat pastel de nata na lavičce v Lisabonu a odpoledne už popíjet sangríu v ulicích Malagy? Díky super combo letenkám od TAP Portugal je to teď možné! Zaleť si na týden nebo třeba jen prodloužený víkend do španělské Malagy se zastávkou v Lisabonu. Letenky z Prahy do Malagy se stop-overem v Lisabonu nyní zakoupíte již od 3 201 Kč! V nabídce jsou termíny od června do července a to včetně termínu 1. 7. – 7. 7., který pokrývá víkend a dva státní svátky.

Zastávka v Lisabonu může trvat celé dopoledne, celý den nebo jen pár hodin. Každý termín má zastávku v Lisabonu jinak dlouhou. V ceně letenky jsou dvě kabinová zavazadla – velké kabinové zavazadlo o rozměrech až 55 x 40 x 20 cm a hmotnosti až 8 kg a malé kabinové zavazadlo o rozměrech maximálně 40 x 30 x 15 cm a hmotnosti 2 kg. Odbavené zavazadlo podléhá poplatku 1 399 Kč / 55 EUR za směr.

Poddejte se Lisabonu

Říká se, že jsou na světě jen dvě skupiny lidí – ti, kteří nikdy nebyli v Lisabonu, a ti, kteří ho milují. Aby taky ne, když je tohle barevné město věčně zalité sluncem a veselou náladou a na okolních kopcích dozrává víno. Svezte se ikonickou žlutou tramvají a jedním ze starodávných výtahů, nebo můžete přehlídku malebných domů poznávat po vlastních a stoupat a klesat křivolakými uličkami. Historická čtvrť Alfama vás naprosto okouzlí a hrad Castelo de Sao Jorge zase nabídne úžasné výhledy.

Popíjejte sangríu v ulicích Malagy

Temperamentní město bohémů ve kterém jakoby se zastavil čas. Mezi pásem hustě zalesněných hor a přehlídkou zlatavých pláží se skrývá Málaga, věčně zalitá sluncem, nádherná a okouzlující. Narodil se tady sám Pablo Picasso a jeho muzeum na Starém městě dává na odiv stovky jeho úchvatných děl, Centro de Arte Contemporáneo se zase pyšní současným uměním. Katedrála De la Encarnación tyčící se mezi pomerančovníky vám naprosto sebere dech a procházka nahoru na Gibralfaro zase nabídne výhledy, na které jen tak nezapomenete.

Cestování v době epidemie COVID-19

Pro vstup na území Portugalska i pro tranzit v Portugalsku je nutné se prokázat negativním PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, na děti mladší 2 let se vztahuje výjimka. Dále je nutné vyplnit příjezdový formulář. Více informací naleznete na webu VisitPortugal a stránkách Velvyslanectví ČR v Lisabonu.

Pro vstup do Španělska je nutné se prokázat negativním antigenním nebo PCR testem na COVID-19 ne starším 72 hodin, na děti do 6 let se vztahuje výjimka. Další výjimku mají očkované osoby, a to od 14 dnů po aplikaci poslední dávky, a osoby které prodělaly nemoc COVID-19 v uplynulých 180 dnech.  Před vstupem do Španělska je nutné vyplnit příjezdový formulář. Více informací naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu.

Podmínky návratu do ČR

Portugalsko je aktuálně řazeno do oranžové kategorie zemí  před odletem zpět do ČR je nutné absolvovat antigenní test, a to nejdříve 24 hodin před odletem, nebo PCR test, a to nejdříve 72 hodin před odletem. Dále je nutné vyplnit příjezdový formulář. Po dobu 14 dní od příletu do ČR je nutné nosit respirátor FFP2 všude mimo domov. Absolvovat testy ani vyplňovat příjezdový formulář nemusí děti mladší 5 let, dále osoby, které prodělaly onemocnění COVID-19 v uplynulých 180 dnech a očkované osoby alespoň 22 dní po očkování první dávkou. Více informací najdete v našem článku.

❗ Nezapomeňte, že je nutné splnit vstupní podmínky jak Portugalska, tak Španělska. Z tohoto důvodu vám doporučujeme absolvovat PCR test nejdříve 48 hodin před odletem z Prahy – jedině tak bude možné test použít jak pro vstup do Portugalska, tak později do Španělska, a stále nepřekročí hranici 72 hodin. Pro cestu zpět vám doporučujeme opět absolvovat PCR test a to nejdříve 48 hodin před odletem z Malagy, tento test bude možné předložit jak při vstupu do Portugalska, tak pro návrat do ČR.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Letenky z Prahy do Malagy se zastávkou v Lisabonu

 • Rezervujte: přes přes náš vyhledávač
 • Zavazadla: 2 kabinová zavazadla
 • Dostupnost: červen – červenec 2021
 • Termíny:
  • 18. 6. – 2. 7. za 3 201 Kč
  • 26. 6. – 3. 7. za 3 201 Kč
  • 1. 7. – 7. 7. za 3 877 Kč
  • 9. 7. – 13. 7. za 3 269 Kč
  • 10. 7. – 18. 7. za 3 201 Kč
  • 16. 7. – 19. 7. za 4 151 Kč
  • 24. 7. – 29. 7. za 4 151 Kč

REZERVOVAT LETENKU

Ubytování

Nejlevnější ubytování v Lisabonu a v Malaze hledejte na platformách Booking, Hotels a AirBnB. Rezervací ubytování přes tyto odkazy podpoříte náš web a hledání těch nejlevnějších letenek pro vás – vaše cena ale zůstane stejná. Vzhledem k rychle se měnící situaci ohledně epidemie COVID-19 doporučujeme rezervovat ubytování pouze s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Při zastávce v Lisabonu si vystačíte se žlutými tramvajemi, jak ale cestovat v okolí Malagy? Španělskou Andalusii nejlépe poznáte z pohodlí pronajatého automobilu – mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Malaze v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky z Prahy do Malagy za 3 201 Kč

2v1: Letní Lisabon + Malaga z Prahy


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)