Skládačka 3v1: Dubaj, Maledivy a Srí Lanka na křídlech Emirates z Vídně
30.8.2023

Skládačka 3v1: Dubaj, Maledivy a Srí Lanka na křídlech Emirates z Vídně

22 167

O této nabídce

Prémiová letecká společnost, Emirates, aktuálně nabízí za zajímavé ceny zpáteční letenky z Vídně na Maledivy nebo Srí Lanku. Proč se ale v rámci svých cestovatelských plánů držet při zemi a rovnou si nenaplánovat návštěvu obou ostrovních destinací ležících v Indickém oceánu v rámci jednoho výletu? Ano, i to je možné! S letenkami si trochu pohrajeme a poskládáme si multi-city ticket, na nějž kromě Malediv a Srí Lanky vložíme ještě Dubaj, kde si itinerář nastavíme několikadenním stopoverem. Letenky po ose Vídeň (VIE)Dubaj (DXB) – Malé (MLE) – Colombo (CMB) pořídíte za moc pěknou cenu 22 167 Kč! Bonusem bude cesta s jednou z nekvalitnějších aerolinek i odbavené zavazadlo s limitem 25 kg na všech letech.

S itinerářem si můžete prakticky libovolně vyhrát a nakonfigurovat si délku zastávek v jednotlivých destinacích dle své libosti a preferencí. Pokud byste se skládáním v konkrétních termínech měli problém, napište nám do komentářů a my vám rádi poradíme.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 25 kg + klasický příručák
  • Dostupnost: říjen 2023 – červen 2024
  • Příkladové termíny:

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Za účelem návštěvy Spojených arabských emirátů, Malediv ani Srí Lanky již není potřeba žádná byrokracie spojené s nemocí „COVID-19“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou povinností bude zařízení elektronického víza pro vstup na Srí Lanku. Pohodlně si ho ale vyklikáte z gauče (viz tato online žádost).

Náhled letenky z Vídně do Dubaje, na Maledivy a na Srí Lanku za 22 167 Kč
Skládačka 3v1: Dubaj, Maledivy a Srí Lanka na křídlech Emirates z Vídně

Bude se hodit

Emirates

Subscribe
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)