Sicílie: z Prahy do Katánie po celý podzim
1.8.2023

Sicílie: z Prahy do Katánie po celý podzim

od 880

O této nabídce

Uleťte sychravému podzimu na nádherný ostrov Sicílie. Zpáteční letenky z Prahy do Katánie (CTA) ulovíš díky aerolince Wizz Air. Jejich cena začíná na skvělých 880 Kč, a to například v termínu od 17. do 24. října. Spousta dalších termínů je k mání od konce září až do prosince, na své si tedy přijde každý. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce, ostatní si připlatí 10 €/směr. Pokud cestujete alespoň ve svou, doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte jedno příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm zdarma. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 880 Kč v jednom směru a za odbavené zavazadlo do 10 kg zaplatíte od 735 Kč.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Na Sicílii bez turistů

Sicílie mimo léto je slunná i větrná, ale stále chutná. V ulicích barevných městeček se prodávají ručně vyráběné těstoviny a čerstvé ryby, kolem to voní po pomerančích. Díky teplému vzduchu z Afriky tam panuje příjemné klima, jen občas prostřídané nespoutaným sciroccem přinášejícím silné bouřky. Mezitím co na hřebenech pohoří Madonie leží sněhová pokrývka a na Etně se lyžuje, dole na písečných plážích je příjemných 20 stupňů a Jónské, Tyrhénské i Středozemní moře láká svou průzračnou vodou otužilce ke koupání. Turistů je tu od podzimu do jara pomálu a tak je tohle období ideální na prozkoumávání památek a vykopávek i krásné přírody.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Cestovat do Itálie již lze zcela bez omezení. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 880 Kč
Sicílie: z Prahy do Katánie po celý podzim

Bude se hodit

Letiště Katánie (CTA)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)