Sicílie z Berlína a Vídně ve druhé polovině léta
2.6.2020

Sicílie z Berlína a Vídně ve druhé polovině léta

731

O této nabídce

Lavina levných letenek do dovolenkových přímořských destinací nemá konce. Nenechte si ujít letní dovolenou a vydejte se za písečnými plážemi letní Sicílie z Berlína či Vídně. Z Vídně začínají zpáteční letenky, s aerolinkou Wizz Air, na srpen a září od 731 Kč. Tato cena platí pouze pro členy Wizz Discount Clubu (WDC). Pokud členství nevlastníte budete si muset 532 Kč připlatit. Jestliže poletíte alespoň ve dvou osobách, doporučujeme členství zakoupit, již během prvního letu se vám investice vrátí. Z Berlína startují zářijové ceny zpátečních letenek aerolinky Ryanair na 904 Kč. 

Cestování po Itálii se otevírá od 3. června. Od tohoto data se přilétávající nemusí podrobovat testům ani dvoutýdenní karanténě. To samé platí i při návratu do České republiky, a to od 15. června.

Proč navštívit Sicílii?

Brioscia con gelato aneb brioška se zmrzlinou k snídani, místo kafe osvěžující kávová tříšť. Pak procházka jedním z barevných městeček, za památkami nebo rozkvetlou přírodou prorostlou olivovými háji a růžovými mandlovníky. V době oběda, kdy má slunce největší sílu, se schovejte pod stíny slunečníků a ochutnejte čerstvé ryby a plody moře dochucené šťavnatým sicilským citronem. A po odpolední siestě na pláži už hurá do plavek a příjemných vod moře Tyrhénského, Středozemního či Jónského. O večerní zábavu se vám postará majestátní sopka Stromboli, mladší sestra ohromné Etny, jejíž ohňové představení spíš harmonicky, než děsivě, doplňuje červenající se oblohu při západu slunce. A toto je jen malý výčet všech krás Sicílie.

 • Rezervujte: přes aerolinky Wizz Air (Vídeň) a Ryanair (Berlín)
 • Zavazadla: pro lety z Vídně 40 x 30 x 20 cm; pro lety z Berlína 40 x 20 x 25 cm
 • Dostupnost: srpen & září 2020
 • Termíny:
  • Vídeň – Katánie
   • 17. – 21. srpen za 1 064 Kč (1 595 Kč bez WDC)
   • 2. – 9. září za 731 Kč (1 263 Kč bez WDC)
  • Berlín Schönefeld – Katánie
   • 4. – 10. září za 904 Kč

Ubytování

S rezervací ubytování nijak chvátat nemusíte, případně vybírejte ta, co nabízí zrušení rezervace zdarma. Tuto službu nabízí například tento hotel San Max, který disponuje bazénem a snídaní v ceně za 837 Kč/os./noc. Další nabídky ubytování najdete klasicky na na Bookingu, Hotels či AirBnB.

Autopůjčovna

Pro prozkoumání celého ostrova rozhodně doporučujeme vypůjčit si káru. Přehled těch nejlepších nabídek aut najdete v naší autopůjčovně.

 

Náhled zpátečních letenek z Vídně na Sicílii za 731 Kč

Sicílie z Berlína a Vídně ve druhé polovině léta

Náhled zpátečních letenek z Berlína na Sicílii za 904 Kč

Sicílie z Berlína a Vídně ve druhé polovině léta


Bude se hodit

Letiště Berlín – Schonefeld (SXF)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Fotogalerie

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)