Severozápad USA: jarní letenky z Berlína do Seattlu
28.1.2023

Severozápad USA: jarní letenky z Berlína do Seattlu

9 318

O této nabídce

Sympatické ceny letenek na severozápad Spojených států amerických ulovíte díky spolupráci aerolinek z aliance Oneworld (American Airlines a British Airways). Zpáteční letenky z Berlína do Seattlu ležícího ve státě Washington ulovíte za 9 318 Kč.

K dispozici je slušné množství termínů během jarních měsíců (od druhé poloviny dubna do června) – viz náš kalendář. Základní tarif „Basic“ obsahuje přepravu pouze standardního příručního zavazadla. Pokud byste potřebovali cestovat s odbaveným, zakupte si rovnou letenky ve vyšším tarifu „Main Cabin“ za 11 461 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Na severozápadě Spojených amerických států se vaším nezastupitelným pomocníkem při zdolávání jednotlivých národních parků a nejen jich určitě stane vlastní kára. Nenechte nic náhodě a mrkněte se do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Berlína do Seattle za 9 318 Kč

Severozápad USA: jarní letenky z Berlína do Seattlu


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

American Airlines

British Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)