Severní Vietnam: z Mnichova do Hanoje za skvělou cenu
7.2.2024

Severní Vietnam: z Mnichova do Hanoje za skvělou cenu

9 726

O této nabídce

Pozor, pozor. Nedávno jsme vám přinesli tip na akční letenky do severního Vietnamu z Frankfurtu. Aerolinka Air China nyní přichází ještě s lepší nabídkou, a to s letenkami z Mnichova do Hanoje pod 10 tisíc! Zpáteční letenka vás vyjde na 9 726 Kč, například v termínu od 21. dubna do 3. května. Další termíny pořídíte od března do května letošního roku, a to i přes státní svátky. Po cestě se připravte na jeden přestup v hlavním městě Číny – Pekingu.

V ceně letenky máte odbavené zavazadlo do 23 kg. Na palubu si s sebou vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů se můžete těšit na širokou nabídku občerstvení a nápojů.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Nechte se okouzlit severním Vietnamem

Neexistuje lepší startovní místo na poznávání této nádherné země než Hanoj, autentická hlavní metropole s výhodnou polohou pro poznávání koutů severního Vietnamu. Vyrazit můžete na sever do Halong Bay, oblasti s krasovými ostrůvky zapsané na seznamu UNESCO, nebo na jih do oblasti Tam Coc, která vás uchvátí malebnou krasovou krajinou. No a nebo se můžete vydat na západ do Sapy, oblasti Ha Giang apod. Než ale zmizíte z této metropole, nevynechejte návštěvu některé z kaváren s dětskými sesličkami a dejte si výbornou vietnamskou kávu a pozorujte každodenní ruch – zamilujete se nejen do té kávy, ale do vietnamského stylu života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu a přestup v Číně

Při cestách do Vietnamu se nemusíte prokazovat negativním testem nebo očkovacím certifikátem. Nezapomeňte si ale vyřídit e-vízum na této stránce. Další informace najdete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Pokud neopustíte letiště, nebudete v Číně potřebovat vízum. Pokud se přeci jen chcete mrknout do města, obdržíte tranzitní víza zdarma. Očkování ani test nejsou třeba. Aktuální opatření najdete na anší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Mnichova do Hanoje za 9 726 Kč
Severní Vietnam: z Mnichova do Hanoje za skvělou cenu

Bude se hodit

Letiště Hanoj (HAN)

Letiště Mnichov (MUC)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)