Severní Vietnam: z Frankfurtu do Hanoje s odbaveným zavazadlem
30.1.2024

Severní Vietnam: z Frankfurtu do Hanoje s odbaveným zavazadlem

11 867

O této nabídce

Severní Vietnam vám prostě vyrazí dech. Přesvědčte se o tom na vlastní kůži díky nabídce aerolinek Air China a Shenzen Airlines. Díky nim jsou k mání zpáteční letenky z Frankfurtu do Hanoje s odbaveným zavazadlem za 11 867 Kč. Termíny pořídíte od konce února do dubna 2024, třeba přes velikonoční svátky – viz náš příkladový termín od 18. března do 2. dubna. Po cestě vás vždy čeká jeden přestup v čínském Šen-čenu, který můžete využít i k prohlídce města.

Jak jsme již zmínili, v ceně letenky máte přepravu odbaveného zavazadla do 23 kg zdarma. Na palubu si s sebou vezmete kabinové zavazadlo a osobní věc. Během letů se bude podávat občerstvení a nápoje.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: odbavené zavazadlo do 23 kg + kabinové zavazadlo + osobní věc
  • Dostupnost: konec února – duben 2024
  • Termíny:

Za krásami severního Vietnamu

Vietnam je základním cestovatelským pilířem a každý z nás musí spatřit úchvatnou zátoku Halong Bay – jeden ze sedmi přírodních divů světa, a z ní nad hladinu vystupujících 1600 vápencových ostrovů, cestou se na Opičím ostrově nechat pokousat makaky, v Sapě 1600 metrů nad mořem obklopen rýžovými poli sezobnout delikatesy z nejzdravější a nejchutnější kuchyně světa. V Hanoji krom obří sochy Lenina navštívit Ho Či Min mauzoleum s nabalzamovaným vůdcem a silné zážitky pak vstřebat relaxem s vyhlášenou rýžovou zmrzlinou či nejlevnějším pivem na planetě (z 50 % také z rýže) u Jezera navráceného meče. Zkrátka – uvidíte Vietnam a propadnete cestování nadobro!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Vietnamu a přestup v Číně

Vietnam vyžaduje vízum, které si vyřídíte elektronicky na této stránce. Očkování nebo negativní test naopak nejsou třeba. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Vietnamu“.

Při přestupu v Číně obdržíte zdarma tranzitní víza a můžete se vesele vydat na prohlídku města během přestupu. Ani Čína po cestovatelích již nechce očkování ani test. Aktuální informace najdete na naší stránce „Koronavirus v Číně“.

Náhled letenky z Frankfurtu do Hanoje za 11 867 Kč
Severní Vietnam: z Frankfurtu do Hanoje s odbaveným zavazadlem

Bude se hodit

Letiště Hanoj (HAN)

Letiště Frankfurt (FRA)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)