Severní Itálie: Milán z Prahy až do června za pár korun
28.2.2024

Severní Itálie: Milán z Prahy až do června za pár korun

od 650

O této nabídce

Pokud hledáte destinaci, která nikdy nezklame, tak je to právě Itálie. Objevte kouzlo oblasti Lombardie, kde na vás čekají dechberoucí scenérie a průzračná jezera. Nejlepší vstupní bránou do severní Itálie je město Milán, kam si zaletíte z Prahy na křídlech Wizz Airu za pár korun. Zpáteční letenky vás vyjdou od 650 Kč na dostatek termínů od března do června letošního roku, a to nejen na prodloužené víkendy nebo přes Velikonoce. Klasicky platí, na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Co třeba termín od 7. do 11. června?

V ceně letenky máte přepravu jednoho příručního zavazadla, které se musí vejít do rozměrů 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 1 240 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 900 Kč na let.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Do severní Itálie nejen k jezerům

Mezi skalnatými kopci a středověkými městečky na severu Itálie, pod stíny palem a olivovníků, je rozlité průzračné jezero Lago di Garda. Mezitím co na přilehlých stráních dozrává víno a šťavnaté citrusy, tahle úchvatná lokalita nabízí svým návštěvníkům na co si jen vzpomenou. Voda vábí ke koupání i windsurfingu a táhlé pláže k odpočinku, hory volají turisty a horolezce. Nesmírně nádherná zvlněná krajina je mekkou cyklistů a nebem létají paraglidisti. To vše jak kdyby kropené rozkošnými rybářskými vesničkami, přehlídkou hradů a dávných zřícenin, románskými městy s malebnými uličkami a vynikajícím italským jídlem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si po příletu auto a navštivte nedaleké Alpy a další malebná italská města. Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 426 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Oblíbená Itálie má své dveře otevřené a nevyžaduje očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Náhled letenky z Prahy do Milána za 650 Kč

Severní Itálie: Milán z Prahy až do června za pár korun


Bude se hodit

Letiště Milán Malpensa (MXP)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)