Saúdská Arábie: levné letenky z Vídně do Rijádu
9.10.2023

Saúdská Arábie: levné letenky z Vídně do Rijádu

1 253

O této nabídce

Vyrazte prozkoumat Saúdskou Arábii dříve než bude pozdě. Království ležící na Arabském poloostrově zažívá turistický boom a pomalu se mění před očima. Využijte proto zlevněných letenek do hlavního města, Rijádu (RUH), které dnes v rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air ulovíte za parádní cenu 1 253 Kč (tradičně jsou nejnižší cenu u tohoto dopravce dostupné výhradně pro členy WDC, zatímco ostatní cestovatelé si za letenky drobně připlatí). Linka je dopravcem operována 2× týdně (úterý a neděle).

Určitě během své návštěvy nezůstávejte pouze v Rijádu. Saúdská Arábie je krásná a rozlehlá zároveň, hodit se vám proto budou i naše tipy na vnitrostátní dopravu.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti v Rijádu (RUH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Saúdské Arábie

Cestování do Saúdské Arábie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Je ovšem nutné kalkulovat s nákladem na turistické víza á cca 3 400 Kč. Jak ně, se dozvíte v našem podrobném návodu.

Detailní podmínky vstupu, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Saúdské Arábii“.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Saúdská Arábie je velmi rozlehlá země a při její návštěvě se vám určitě bude hodit vlastní auto. Nenechte nic náhodě a zarezervujte si dopředu svého parťáka na cesty v naší autopůjčovně. Nevyberete-li si z nabídky velkých světových půjčoven, můžete zkusit ty lokální:  Yelo, Hanco nebo Key.

Náhled letenky z Vídně do Rijádu za 1 253 Kč

Saúdská Arábie: levné letenky z Vídně do Rijádu


Bude se hodit

Letiště Rijád (RUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)