SAE: zářijové Abú Dhabí z Budapešti nebo Vídně za lidové ceny
28.7.2022

SAE: zářijové Abú Dhabí z Budapešti nebo Vídně za lidové ceny

1 636

O této nabídce

EDIT (28. července, 17:20): Wizz Air dnes, v rámci akce u příležitosti oslav příchodu nového roku dle islámského kalendáře (v sobotu bude zahájen rok 1 444), přichází s promo akcí na zářijové letenky do Abú Dhabí (sleva 20 %). Členové WDC v rezervačním systému dopravce uloví zpáteční letenky z Budapešti do Abú Dhabí za 1 636 Kč! Dostupné jsou také levné letenky z Vídně, za něž cestovatelé zaplatí 2 831 Kč. Z rakouské metropole se létá vždy v sobotu a úterý.

Nejlevnější možností, jak se dopravit do Spojených arabských emirátů ze střední Evropy, je samozřejmě využití služeb nízkonákladové letecké společnosti Wizz Air. Ceny zpáteční letenek z Vídně se aktuálně pohybují kolem 150 €, nicméně přesunutí odletu do Budapešti je může výrazně zlevnit. Zpáteční letenky z Budapešti do Abú Dhabí nyní ulovíte (za předpokladu dispozice členstvím ve WDC) za krásnou cenu 1 968 Kč. Nečleny pak vyjdou na cca 2 400 Kč.

Za uvedené ceny je dostupné relativně dostatek termínů během září a října. A to jak na prodloužené víkendy (od středy do neděle), tak na týdenní pobyty. Pokud je pro vás cena při nákupu letenky prioritním faktorem, rozhodně tuto možnost zvažte – aktuální cenový standard z Prahy se totiž pohybuje kolem 8 tisíc Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Pro cestu do Spojených arabských emirátů si nově vystačíte s očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas). Alternativně lze stále k cestě do Perského zálivu využít negativní PCR test.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Abú Dhabí za 1 636 Kč

SAE: zářijové Abú Dhabí z Budapešti nebo Vídně za lidové ceny


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)