SAE: levné letenky do Abú Dhabí z Budapešti
31.8.2022

SAE: levné letenky do Abú Dhabí z Budapešti

1 661

O této nabídce

Maďarské letecká společnost Wizz Air provozuje již tři přímé linky mezi středoevropským regionem a emirátem Abú Dhabí. Do Perského zálivu létá z Budapešti, Krakova i Vídně. Dlouhodobě nejlevnější letenky potom pořídíte při odletu z maďarské metropole. V dnešní promo akci máte možnost ulovit zpáteční letenky z Budapešti do Abú Dhabí v listopadových termínech za parádní cenu 1 661 Kč. Na ni přímo v rezervačním systému dosáhnou členové WDC, ostatní cestovatele letenky vyjdou na 2 463 Kč. Na první pohled je proto patrné, že pokud členy jejich věrnostního klubu ještě nejste, je nejvyšší stav tuto skutečnost změnit (rentabilita se dostaví již při prvním nákupu).

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Abú Dhabí

Pro cestu do Spojených arabských emirátů si vystačíte s očkovacím certifikátem (viz Evropský COVID pas). Alternativně lze stále k cestě do Perského zálivu využít negativní PCR test.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře či aplikace) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Spojených arabských emirátech“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Budapešti do Abú Dhabí za 1 661 Kč

SAE: levné letenky do Abú Dhabí z Budapešti


Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)