S Etihad Airways z Vídně a Mnichova do Keni (s odbav. báglem)
10.4.2024

S Etihad Airways z Vídně a Mnichova do Keni (s odbav. báglem)

11 707

O této nabídce

Splňte si svůj sen a zažijte pravé africké safari. V akci skvělé aerolinky Etihad Airways ulovíte také zpáteční letenky z Vídně a Mnichova do Keni, konkrétně do hlavního města Nairobi. Do Afriky se podíváte za cenovku 11 707 Kč v případě odletu z Rakouska a pokud máte dobře dostupné největší bavorské letiště, zaplatíte 13 437 Kč. Termíny jsou dostupné během května a června letošního roku, například od 26. května do 9. června. Po cestě vás čeká jeden delší přestup v Abú Dhabí (AUH), který využijte k návštěvě města.

V ceně máte odbavené zavazadlo do 20 kg zdarma, na palubu Etihadu si pak vezmete kabinové zavazadlo o rozměrech do 50 × 40 × 25 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před vámi. Během letů dostanete teplé občerstvení i nápoje.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň / průvodce parkováním na letišti Mnichov.

Do Keni na nezapomenutelné safari

Sníte o divočině z cestopisných dokumentů? O těch řvoucích lvech, obrovských bůvolech, zebrách prohánějících se nespoutanou krajinou? O nekončících stádech migrujících pakoňů a nosorožcích volně se pasoucích v africké savaně? Takových míst je bohužel na světě méně a méně, a Keňa je jedním z těch nejkrásnějších. Navštivte národní parky Maasai Mara a Tsavo, nasnídejte se v hotelu Giraffe Manor, žirafy tam do oken protahují své dlouhé krky a žadoní o sousto. Ráj se ale nachází i u břehů Indického oceánu a pod jeho hladinou. Vody tam lákají potápěče barevnými korálovými útesy a pláže věčně zalité sluncem jsou ideálním odpočinkem po všem tom šíleném dobrodružství!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Keni

Před cestou do Keni si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci eTA, a to minimálně 3 dny před odletem. Vyjde vás na 34 USD. Více informací se dočtete v našem průvodci.

Náhled letenky z Vídně do Nairobi za 11 707 Kč
S Etihad Airways z Vídně a Mnichova do Keni (s odbav. báglem)

Bude se hodit

Letiště Abú Dhabí (AUH)

Letiště Mnichov (MUC)

Letiště Vídeň (VIE)

Letiště Nairobi (NBO)

Etihad Airways

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)