Říjnové letenky do Malagy z Prahy nebo Vídně
30.9.2021

Říjnové letenky do Malagy z Prahy nebo Vídně

561

O této nabídce

Levné letenky do Malagy pořídíte na říjnové termíny při odletech z Prahy (s Ryanairem) i Vídně (Ryanair i Wizz Air). Tradičně levnější budou ty s odletem z rakouské metropole, jejichž ceny začínají na 561 Kč (další termíny pořídíte za ceny do jedné tisícikoruny). V případě odletů z Prahy vyjde nejlevněji termín od 14. do 21. října – za 1 550 Kč. Ceny dalších inzerovaných termínech se pohybují do dvou tisíc Kč, což se stále velmi sympatická cena.

PS: Letenky z Vídně v termínu od 19. do 26. října pořídíte u Wizz Airu a tradičně platí, že na nejnižší cenu dostanou pouze členové WDC. Vzhledem k tomu, že nečlenové si ale připlatí pouze 10 € za zpáteční letenku nemá smysl členství zakupovat (pokud tedy s Wizz Airem neplánujete nákup dalších letů).

Podmínky pro cestování

Cesta do Malagy

V případě cesty do Španělska musíte před cestou vyplnit tento zdravotnický formulář. Pokud letíte z „rizikových oblastí“, mezi něž momentálně patří ČR i Rakousko, je třeba doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v rozmezí 11 – 180 dnů před cestou).

Bezinfekčnost nemusí dokládat děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Španělska naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Madridu nebo oficiálním španělském webu.

PS: Aktualizovaný seznam rizikových oblastí pravidelně (vždy v pátek odpoledne) zveřejňuje španělská vláda na tomto webu.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Španělsko je nyní zařazeno do oranžové kategorie.

PS: Tranzit skrze vídeňské letiště nepodléhá dalším byrokratickým povinnostem.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Celou Andalusii nejsnáze poznáte díky vlastnímu auťáku. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si obrázek o dostupných možnostech. V příkladové termínu vyjde týdenní pronájem vozu na cca 4 tisíc Kč.

Náhled letenky z Vídně do Malagy za 561 Kč
Říjnové letenky do Malagy z Prahy nebo Vídně
Náhled letenky z Prahy do Malagy za 1 550 Kč

Říjnové letenky do Malagy z Prahy nebo Vídně


Bude se hodit

Letiště Málaga (AGP)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)