Řecko: nejlevnější letenky na ostrov Korfu – z Vídně
15.9.2021

Řecko: nejlevnější letenky na ostrov Korfu – z Vídně

354

O této nabídce

Prodlužte si léto a zaleťte si ještě na pár dní k moři. Konkurenční prostředí na trase z Vídně na řecký ostrov Korfu tlačí ceny letenek setrvale dolů a ty říjnové spadly na svá absolutní minima. Zpáteční letenky na ostrov Korfu pořídíte za ceny začínají na 354 Kč. Ryanair, v jehož rezervačním systému větší množství termínů (vč. prodloužených víkendů – od pátečního večera do pondělního dopoledne), na trase operuje 3× týdně (pondělí, středa a pátek). Oproti tomu Wizz Air ve svém rezervačním systému ponechal již pouze sobotní rotace.

PS: Máte-li vídeňské letiště nedaleko, můžete si na Korfu zaletět doslova na otočku. Využijte pátečního podvečerního letu Ryanairu a vracejte se v sobotu večer na palubě Wizz Airu.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář (nejpozději den před odletem) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 30 – 180 dnů před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás a rozličných zákoutí ostrova Korfu bude každopádně vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Na konci letní sezony padají i ceny pronájmů vozidel a vlastní kárá vás vyjde cca na 500 Kč/den.

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Náhled letenky z Vídně na Korfu za 354 Kč
Řecko: nejlevnější letenky na ostrov Korfu – z Vídně
Náhled letenky z Vídně na Korfu za 404 Kč (prodloužený víkend)

Řecko: nejlevnější letenky na ostrov Korfu – z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)