Řecko: letenky na ostrov Mykonos v závěru sezony z Vídně
10.9.2021

Řecko: letenky na ostrov Mykonos v závěru sezony z Vídně

661

O této nabídce

Další z řeckých ostrovů, na nějž si můžete zaletět v závěru letošní letní sezony doslova za „pár stovek“, je Mykonos. V rezervačním systému aerolinky Ryanair ulovíte zpáteční letenky na ostrov Mykonos z Vídně za parádní cenu 661 Kč. Trasa je dopravcem obsluhována 3× týdně (pondělí, středa a sobota). Ty nejlevnější letenky na vás čekají na pondělních a středečních rotacích v druhé polovině října. Pokud již nemáte tolik dovolené, zaujme vás možnost vyrazit na Mykonos pouze na prodloužený víkend od soboty (odlet ráno) do pondělí (návrat ve večerních hodinách). Ceny letenek na prodloužené víkendy lehce překračují hranici jedné tisícikoruny.

PS: Máme pro Tebe také akční letenky na další řecké ostrovy – Lefkada za 659 Kč nebo Zakynthos za 661 Kč.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář (nejpozději den před odletem) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 30 – 180 dnů před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Chcete poznávat krásy řeckého ostrova Mykonos po vlastní ose a z pohodlí auta? Mrkněte na ty nejlevnější autopůjčovny v Řecku v našem srovnávači autopůjčoven.

Náhled letenky z Vídně na Mykonos za 661 Kč

Řecko: letenky na ostrov Mykonos v závěru sezony z Vídně


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)