Říjnové letenky z Vídně na řecký ostrov Zakynthos
7.9.2021

Říjnové letenky z Vídně na řecký ostrov Zakynthos

661

O této nabídce

Závěr léta tradičně přináší velmi levné letenky do destinací na pobřeží Středozemního moře, kde během září a října pomalu končí hlavní letní sezona. Z pohledu českých cestovatelů je tradičně jednou z nejatraktivnějších zemí Řecko, které tvrzení z první věty tohoto článku rozhodně neodporuje. Včera jsme vám přinesli tip na levné letenky na ostrov Lefkada za 659 Kč a dnes budeme pokračovat. Zpáteční letenky doslova za pár stovek (od 661 Kč) pořídíte z Vídně také na Zakynthos. Irský dopravce Ryanair linku operuje 3× týdně (pondělí, pátek a neděle), díky čemuž se nabízí poměrně slušný výběr termínů.

Podmínky pro cestování

V případě cesty do Řecko musíte před cestou vyplnit tento registrační formulář (nejpozději den před odletem) a doložit jedno z následujících potvrzení (viz Evropský COVID pas):

  • negativní AG test ne starší 48 hodin;
  • negativní PCR test (provedený výtěrem z nosohltanu nebo krku) ne starší 72 hodin;
  • potvrzení o kompletním očkování (min. 2 týdny po druhé dávce);
  • doklad o prodělané nemoci COVID-19 (v období 30 – 180 dnů před vstupem do země).

Výjimku mají děti mladší 12 let. Více informací o cestách do Řecka naleznete na stránkách Velvyslanectví ČR v Athénách.

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Řecko je zařazeno do červené kategorie. Pokud disponujete dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci, postačí vám příjezdový formulář. Jestliže tyto doklady nemáte, museli byste za současné situace (mění se ale každým týdnem) po návratu do 5denní izolace…

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Flexibilní letenky

Letenky zakoupené u společnosti Ryanair do 30. září 2021 s termínem cesty do 31. prosince 2021 můžete bezplatně změnit na jiné datum i trasu. Bezplatné jsou dokonce dvě změny (doplácíte pouze případný rozdíl v ceně, budou-li nové letenky dražší). Přečtěte si více o prodloužení vstřícné politiky Ryanairu, kdy zrušil poplatky za změnu letenek.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou na ostrově Zakynthos se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Každopádně vám však doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Naším tipem je tento pěkný čtyřhvězdový Venus Hotel za 665 Kč/os./noc se snídaní v ceně.

Autopůjčovna

Užitečným pomocníkem v poznávání krás ostrova Zakynthos bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Týdenní pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca 2 tisíce Kč.

Náhled letenky z Vídně na Zakynthos za 661 Kč

Říjnové letenky z Vídně na řecký ostrov Zakynthos


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)