Prodloužené víkendy v Norsku: z Krakova do Osla
20.12.2023

Prodloužené víkendy v Norsku: z Krakova do Osla

554

O této nabídce

Ještě jste nebyli v hlavním městě Norska a máte dobře dostupné letiště v Krakově? Navštivte ho díky levným zpátečním letenkám, které nabízí aerolinka Wizz Air. Z Krakova si zaletíte do Osla na hlavní letiště Gardermoen (OSL) za 554 Kč nejen na prodloužené víkendy. Termínů je k mání více než dost od ledna do března 2024. Co třeba odlet 7. a návrat 10. března?

Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí již při první zpáteční letence.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíte od 876 Kč za jeden směr v rámci služby Priority. Odbavené zavazadlo do 10 kg vás vyjde od 1 498 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Krakov.

Na skok do Osla

Norsko kromě panenské přírody nabízí i kulturu, bohatou historii a výtečné jídlo. Oslo uchvátí každého milovníka moderní architektury. Mezitím co slavná opera v australském Sydney napodobuje mořské vlny, ta norská připomíná ledovou kru, potápějící se do studených vod okolního fjordu. Zajděte si dovnitř na operní představení nebo se celý večer dívejte na umění baletu. Vigelandův park je posetý jedinečnými sochami ze žuly a bronzu, znázorňujícími mozaiku lidských osudů. Mathallen vám dá ochutnat tradiční norskou kuchyni a v Holmenkollenu se zase tyčí vysoko do vzduchu slavný skokanský můstek a jeho lyžařské muzeum.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Norska

Na sever Evropy se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Norsku“.

Náhled letenky z Krakova do Osla za 554 Kč
Prodloužené víkendy v Norsku: z Krakova do Osla

Bude se hodit

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Oslo – Gardermoen (OSL)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)