Prodloužené víkendy v Bruselu – letenky z Katovic
13.12.2023

Prodloužené víkendy v Bruselu – letenky z Katovic

675

O této nabídce

Aerolinka Wizz Air od prosince přichází s novou linkou do Bruselu z Katovic a vy nyní na této lince ulovíte letenky za pár korun – konkrétně za 675 Kč. Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, členství se vám vyplatí při první zpáteční letence. Rotace připadají na čtvrtek a neděli, kdy si v Belgii užijete pěkný prodloužený víkend a termíny pořídíte od ledna do března příštího roku. Co třeba od 25. do 28. ledna? Cílovým letištěm pro vás bude Brusel Charleroi (CRL), odkud se pohodlně dostanete nejen do centra Bruselu, ale také do dalších belgických měst.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm, se kterým si na prodloužený víkend hravě vystačíte. Pokud potřebujete zavazadlo větší, přikoupíte si ho v rámci služby Priority od 365 Kč za jeden směr. Odbavené zavazadlo do 15 kg vás vyjde od 438 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Katovice.

Zpestření zimy v Belgii

Přivstaňte si brzy z rána, posnídejte jemňoučké vafle s poctivou porcí šlehačky, vyrazte poznávat bruselské maloměsto. Ano, Brusel je metropolí nejvyšší evropské důležitosti, atmosféra vystavěná cihlovými domky a klikatými uličkami plnými cukráren, kaváren a čokoládoven je ale spíše útulná a jakoby zapomenutá okolním světem. Vychutnávejte si tuto jedinečnou atmosféru a kochejte se klenoty secese, obdivujte architekturu Muzea hudebních nástrojů i jeho exponáty plné tónů minulosti. Zavítejte na bleší trhy a nakupte věci potřebné i nepotřebné, ochutnávejte, mlsejte, opijte se tmavým belgickým pivem.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Belgie

Do Belgie se podíváte zcela bez omezení, nepotřebujete očkování ani negativní test. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Belgii“.

Náhled letenky z Katovic do Bruselu za 675 Kč
Prodloužené víkendy v Bruselu – letenky z Katovic

Bude se hodit

Letiště Brusel-Charleroi (CRL)

Letiště Katovice (KTW)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)