Prodloužené víkendy na Sicílii aneb z Prahy do Katánie
10.2.2022

Prodloužené víkendy na Sicílii aneb z Prahy do Katánie

518

O této nabídce

S příchodem letního letového řádu, která začne platit v závěru března, bude obnovena také linka Wizz Airu z Prahy do Katánie. Cestovatele mířící na Sicílii se budou moci těšit rovnou na tři lety týdně (pondělí, středa a pátek). V rezervačním systému dopravce nyní ulovíte také levné letenky na jarní termíny, což je ideální pobídka k výletu na Sicílii na prodloužený víkend. Nejlevnější letenky z Prahy do Katánie pořídíte v termínu od 1. do 4. dubna za skvělou cenu 518 Kč! Výjimečně na ni dostanou všichni cestovatelé bez výjimky (není nutné být členem WDC).

Náš tip: Vyrazte do podhůří majestátní sopky Etny na velikonoční víkend od 15. do 18. dubna, kdy nebudete muset čerpat ani jeden den dovolené. 🙂

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou ve většině případů (výjimka viz příkladový termín) pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Vzhledem k přísnějším opatřením na místě, ale rozhodně doporučujeme jednu z prvních variant. Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu vás v jarních měsících vyjde na cca 800 Kč / den.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 518 Kč

Prodloužené víkendy na Sicílii aneb z Prahy do Katánie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)