Na prodloužené prosincové víkendy do Neapole – z Prahy
7.12.2021

Na prodloužené prosincové víkendy do Neapole – z Prahy

518

O této nabídce

Rádi byste ještě během prosince vyrazili na rychlou otočku někam po Evropě? Pak pro vás máme jeden libový tip, a to italskou Neapol. Zpáteční letenky z Prahy do Neapole na prodloužené víkendy ulovíte u Wizz Airu za 518 Kč. Za téměř totožnou cenu jsou dostupné všechny tři zbývající prosincové víkendy vč. toho o vánočních svátcích.

Pro ty, kteří s růžovým dopravcem nelétají pravidelně, je jistě příjemná zpráva i ta, že na téměř totožné ceny v rámci dnešního tipu dosáhnou prakticky všichni cestovatelé (nehledě na jejich potenciální členství ve Wizz Air Discount Clubu). Jedinou výjimkou je „silvestrovský tip“, kde se členství ve věrnostním programu dopravce vyplatí již při prvním nákupu (za předpokladu cestování ve dvojici).

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie z rizikových zemí (vč. ČR) je nutné disponovat negativním testem nebo dokladem o očkování / prodělání nemoci (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návrat domů

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Itálie momentálně spadá do červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Na víkend do Neapole

Vidět Neapol a zemřít. A opravdu, jestli za to nějaké město stojí, tak právě vášnivá a nespoutaná Neapol. Leží pod sopkou Vesuv, stíněná slávou Říma a Florencie, sama toho má tolik co nabídnout. Je Itálií bez přetvářky, plná hluku, davů, pokřikování a barevného prádla pověšeného jentak mezi domy přes ulici. Line se jí vůně její výtečné pizzy, vždyť odtud tohle skvělé jídlo pochází. Poznejte neapolskou historii, toulejte se městem a hlavní třídou Via Tribunali, snad na každém rohu stojí muzeum, galerie plná umění nebo malebné náměstí. A co teprve ty královské paláce a hrady!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy do Neapole za 518 Kč

Na prodloužené prosincové víkendy do Neapole – z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)