Prodloužené květnové víkendy na Sicílii: z Prahy do Katánie
5.4.2022

Prodloužené květnové víkendy na Sicílii: z Prahy do Katánie

918

O této nabídce

Vyrazte v květnu na pohodový prodloužený víkend na jih Itálie! V rezervačním systému nízkonákladové aerolinky Wizz Air dnes ulovíte levné letenky na Sicílii – konkrétně zpáteční letenky z Prahy do Katánie za 918 Kč. Ty pořídíte na první prodloužený víkend v měsíci, od 6. do 9. května. Ceny letenek na ostatní květnové prodloužené víkendy (odlet v pátek dopoledne a návrat v pondělí ráno) se pohybují mezi 1 a 2 tisíci Kč.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou ve většině případů (výjimka viz příkladový termín) pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Itálie

Před cestou do Itálie je nutné disponovat  dokladem o očkování / prodělání nemoci nebo negativním testem (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Itálii“.

Návraty domů

Od 18. března 2022 začala platit nová pravidla návratu do České republiky.

  • Návraty ze zemí EU+ : bez „COVID byrokracie“
  • Návraty z ostatních zemí:
    • cestovatelé s očkovacím certifikátem či dokladem o prodělání nemoci vyplňují pouze příjezdový formulář;
    • ostatní cestovatelé musí vždy předložit negativní test před cestou & příjezdový formulář + podstoupit kontrolní test po návratu.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nezastupitelným parťákem v poznávání Sicílie bude vlastní kára. Mrkněte se do naší autopůjčovny a udělejte si přehled o dostupných vozech. Pronájem malého vozu vás v příkladovém termínu vyjde na cca tisícovku denně.

Náhled letenky z Prahy do Katánie za 918 Kč

Prodloužené květnové víkendy na Sicílii: z Prahy do Katánie


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)