Příroda a kultura nádherné Madeiry z Prahy
24.6.2022

Příroda a kultura nádherné Madeiry z Prahy

3 695

O této nabídce

O Madeiře se říká, že je ostrovem věčného jara, přesto ale existují lepší i horší období pro její návštěvu. Konec léta a podzimní měsíce jsou jedním z těch nejlepších, kdy vidět Madeiru zalitou sluncem a s příjemnými denními teplotami okolo 24 °C. I proto bývají v tomto období letenky na Madeiru nejdražší. My jsme pro vás ale našli levné letenky na Madeiru z Prahy od srpna až do listopadu jen za 3 695 Kč. Poletíte?

Levné letenky z Prahy na Madeiru prodávají aerolinie TAP Air Portugal s přestupem v Lisabonu. Délka přestupu se liší let od letu, v případě zájmu lze zvolit let s delším přestupem pro možnost návštěvy města. S sebou na palubu letadla si můžete vzít dvě příruční zavazadla, větší o rozměrech do 55 × 40 × 20 cm a hmotnosti 8 kg, menší do 40 × 30 × 15 cm a hmotnosti 2 kg. Odbavené zavazadlo o hmotnosti 23 kg podléhá poplatku od 29 EUR.

Překrásná Madeira

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

Podmínky pro cestování

Pro tranzit skrze pevninské Portugalsko je nutné předložit platný očkovací certifikát, negativní výsledek PCR nebo antigenního testu nebo doklad o prodělání nemoci COVID-19. Funkci těchto certifikátů zastává EU COVID pas. Při příletu na Madeiru ani pro návrat zpět do ČR není potřeba v souvislosti s epidemií COVID-19 splňovat žádné speciální podmínky. Aktuální informace sledujte blíže k době vašeho odletu na naší stránce Koronavirus v Portugalsku.

Levné letenky na Madeiru z Prahy

 • Rezervujte: přes web společnosti TAP Air Portugal
 • Zavazadla: 2 ks příručních zavazadel
 • Dostupnost: srpen – listopad 2022
 • Termíny:
  • 19. 8. – 24. 8. za 4 366 Kč
  • 2. 9. – 8. 9. za 4 366 Kč
  • 12. 9. – 23. 9. za 4 366 Kč
  • 12. 10. – 19. 10. za 4 366 Kč
  • 19. 10. – 26. 10. za 3 969 Kč
  • 24. 10. – 8. 11. za 3 969 Kč
  • 7. 11. – 18. 11. za 3 695 Kč
  • 9. 11. – 15. 11. za 3 695 Kč
  • 11. 11. – 16. 11. za 3 695 Kč

…a mnoho dalších termínů

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání ubytování kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Mrkněte se na nejširší nabídku ubytování ve Funchalu. Rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná. Pro jistotu a klid na duši vám doporučujeme rezervovat ubytování s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Pronájem auta a poznávání krajiny po vlastní ose je nejlepší cestou, jak si vychutnat překrásné scenérie Madeiry. Abyste ušetřili, doporučujeme vám rezervovat automobil skrze naší autopůjčovnu.

Náhled letenky na Madeiru z Prahy

Příroda a kultura nádherné Madeiry z Prahy

 


Bude se hodit

Letiště Lisabon (LIS)

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Praha (PRG)

TAP Air Portugal

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)