Přímé lety z Prahy do Maroka: letenky na nové lince do Agadiru
12.7.2023

Přímé lety z Prahy do Maroka: letenky na nové lince do Agadiru

3 798

O této nabídce

V pátek jsme vám přinesli žhavou informaci zvěstující plány aerolinky Eurowings na zahájení provozu přímého spojení z Prahy do marockého Agadiru. A levné letenky na nové lince na sebe vskutku nenechaly dlouho čekat. Neváhejte a ulovte si v rezervačním systému německé nízkonákladové aerolinky zpáteční letenky z Prahy na jih Maroka, do Agadiru, na přímých letech od 3 798 Kč. Nejlevněji vyjde krátký výlet v termínu od 1. do 4. listopadu. Letenky v dalších listopadových a březnových termínech (vždy středeční rotace) poté pořídíte za ceny od 4 278 Kč. Pro úplnost doplníme, že nové spojení bude v provozu během zimního letového řádu (s občasnými výlukami), létat se bude 2× týdně – středy a soboty.

Více informací o nové lince, vč. podrobného letového řádu, naleznete v našem magazínovém článku.

Veškeré informace o letišti v Al Massira v Agadiru (AGA), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Maroka

Cestování do Maroka je už téměř restrikcí. Žádné testy, žádné certifikáty, jedinou podmínkou zůstává vyplněný formulář. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Maroku“.

Náhled letenky z Prahy do Agadiru za 3 798 Kč

Přímé lety z Prahy do Maroka: letenky na nové lince do Agadiru


Bude se hodit

Letiště Agadir (AGA)

Letiště Praha (PRG)

Eurowings

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)