Přímé lety z Frankfurtu na Mauricius (vč. vánočních svátků)
10.11.2023

Přímé lety z Frankfurtu na Mauricius (vč. vánočních svátků)

10 788

O této nabídce

Celým téměř uplynulým týdnem nás provázejí akční letenky od německé aerolinky Condor! Výjimkou proto nemůže být ani dnešní den, kdy vám přinášíme pěkný tip na akční letenky s cílem na exotickém ostrov Mauricius. Zpáteční letenky na přímých letech z Frankfurtu (FRA) na Mauricius (MRU) totiž ulovíte za skvělé ceny od 10 788 Kč (viz příkladový termín od 22. listopadu do 6. prosince 2023). Za velmi atraktivní ceny jsou k dostání ale také letenky v termínech přes vánoční svátky, jejichž ceny se pohybují v rozmezí od 12 do 15 tisíc, což je na nejpoptávanější termíny v roce pěkná nabídka.

Do Frankfurtu se nejlépe dostanete vlastním automobilem. Případně lze využít autobusového spojení od Flixbusu nebo vlakového spojení (přímo na letiště). V obou případech vyjde doprava jedním směrem na cca 1 100 Kč.

Další akční letenky od Condoru:

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Cestování na Mauricius je téměř „jako dřív“ = žádné testy, žádné certifikáty. Jedinou podmínkou vstupu zůstává vyplněné příjezdového formuláře. Kompletní informace a užitečné odkazy naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Náhled letenky z Frankfurtu na Mauricius za 10 788 Kč

Přímé lety z Frankfurtu na Mauricius (vč. vánočních svátků)


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mauricius (MRU)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)