Přímé lety z Frankfurtu do Miami
31.5.2024

Přímé lety z Frankfurtu do Miami

8 976

O této nabídce

Hoď se do pohody a vydej se do „The sunshine state“ – tedy sluncem vyhřáté Floridy. S lákavou nabídkou letenek přichází německá aerolinka Condor, díky které poletíš z Frankfurtu přímo do Miami za 8 976 Kč. Tak si sbal plavky a navštiv Floridu například v termínu od 18. do 25. června. Další termíny za fajn cenu pořídíš po celý červen a sepsali jsme je pro tebe do rámečku níže.

V ceně letenky máš příruční zavazadlo do 40 × 30 × 10 cm, kam si na pár dní sbalíš vše potřebné. Větší kabinové zavazadlo si přikoupíš za 30 € v jednom směru a odbavená bagáž do 23 kg tě vyjde na 90 € za směr. Během letů dostaneš teplé jídlo a nápoje.

Na sluncem políbenou Floridu

Cestuj Floridou s hlavou v oblacích, protože tolik jestřábů jinde neuvidíš. Cestuj s nohama v kanoji, jinak tě je ve Wekiva parku uhryzne aligátor. Cestuj s prázdnými žaludky, abys v Jacksonville ochutnal dokonalé Sushi Burrito. Cestuj s očima na stopkách, aby tě v St. Augustine, nejstarším městě USA opředeném legendami, nepřepadli piráti! Cestuj s vědomím, že ti sem tam přes cestu přeběhne želva. Cestuj Floridou s odhodláním surfovat v Cocoa Beach a letět ke hvězdám v Kenedy Space Center. Cestuj Floridou a nezapomeň na Ďáblův chřtán – jeskyni, ve které se vykoupeš v té nejčistší vodě na světě. Cestuj Floridou, je nezapomenutelná!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjč si v Miami káru a vydej se třeba na proslulé Keys na jihu Floridy. Fajnový vůz najdeš v naší autopůjčovně, kde tě vyjde od 934 Kč na den.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA si nezapomeň vyřídit elektronickou registraci ESTA, další dokumenty nejsou třeba. Více se dočteš v našem průvodci. 

Náhled letenky z Frankfurtu do Miami za 8 976 Kč
Přímé lety z Frankfurtu do Miami


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Miami (MIA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)