Přímé lety z Berlína do New Yorku vč. státních svátků
22.2.2023

Přímé lety z Berlína do New Yorku vč. státních svátků

8 247

O této nabídce

Levných letenek do New Yorku není nikdy dost, proto vám dnes servírujeme přímé lety z Berlína do New Yorku za 8 247 Kč na křídlech United Airlines, potažmo Lufthansy. Termíny jsou dostupné od března do května letošního roku. Ovšem obzvlášť zajímavé jsou termíny, kdy můžete využít státních svátků, například od 5. do 11. dubna či od 3. do 9. května. Podmínkou tarifu je v New Yorku strávit alespoň 6 dní, což nebude problém, jelikož nuda v tomto kosmopolitním městě neexistuje.

Co se zavazadel týče, s sebou si můžete vzít příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a jednu osobní věc, která se vejde pod sedadlo před vámi. Pokud si chcete zakoupit odbavené zavazadlo, připravte si 1 672 Kč (75 USD) v jednom směru u United Airlines a 1 542 Kč (65 EUR) u Lufthansy. Během letu dostanete teplé jídlo a samozřejmě i pití. 

Podmínky pro cestování

Cesty do USA

Pro vstup na území Spojených států musíte mít dokončené očkování proti Covidu, dále musíte vyplnit vstupní formulář a vyřídit si elektronickou registraci ESTA. Pro více informací a aktuální opatření navštivte naši stránku „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: příruční zavazadlo o rozměrech 56 × 35 × 22 cm a osobní věc
  • Dostupnost: březen – květen 2023
  • Termíny:

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

New York si zamilujete

Nač cestovat napříč kontinenty po celé planetě, když stačí navštívit jediné město a v něm najít širý svět. New York to má všechno – Čínskou čtvrť i malou Itálii, multikulturní vibe, obchody, výborné restaurace, prvotřídní muzea i světové galerie, zeleň a klid Central Parku a vysokánskou Empire State Building. A sochu Svobody! Tak si dejte pár hotdogů a zapijte je litrem coly (vždyť na dovče siluetu nikdo neřeší), vyfoťte se na slavném Times Square a večer se zabavte představením na Broadwayi. New York vás chytne a už nikdy nepustí!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 8 247 Kč
Přímé lety z Berlína do New Yorku vč. státních svátků

Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště New York – Newark (EWR)

Lufthansa

United Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)