Přímé lety z Berlína a Mnichova do New Yorku
7.9.2022

Přímé lety z Berlína a Mnichova do New Yorku

8 291

O této nabídce

Německá aerolinky Lufthansa nás vydatně zásobuje akčními letenkami do zámoří. Včera jsem vás přinesli exkluzivní tip na akční letenky na Aljašku během léta 2023 za 10 179 Kč, dnes v krasojízdě pokračujeme a servírujeme vám levné letenky do nejoblíbenější americké destinace. Zpáteční letenky z Berlína nebo Mnichova do New Yorku (letiště Newark) ulovíte v rezervačním systému dopravce za ceny od 8 291 Kč. Navíc se jedná o přímé lety, tedy o nejrychlejší možné spojení přes Atlantik. Dostupné je velké množství termínů od října letošního roku až do jara toho nadcházejícího a všechny je tradičně naleznete sesumírované v našich kalendářích níže.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 8 291 Kč

Přímé lety z Berlína a Mnichova do New Yorku


Bude se hodit

Letiště Berlín – Brandenburg (BER)

Letiště Mnichov (MUC)

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)