Na Aljašku v červnu nebo červenci nejen z Mnichova
6.9.2022

Na Aljašku v červnu nebo červenci nejen z Mnichova

10 179

O této nabídce

Spolupráce německé aerolinky Lufthansa a Deutsche Bahn opět přináší levné letenky na Aljašku. Kombinaci vlakových jízdenek + letenek na Aljašku ulovíte při odjezdu z blízkých německých letišť za velmi výhodné ceny od 10 179 Kč (nejlevněji to vychází z Mnichova). Na samotný sever severoamerického kontinentu se navíc můžete vydat v hlavní sezoně během příštího léta.

Vlakem německých drah se nejprve dopravíte z Drážďan, Berlína, Mnichova či Norimberku do Frankfurtu, odkud již budete pokračovat letecky (na křídlech aerolinky Eurowings Discover) na Aljašku. Přestup mezi oběma dopravními prostředky je garantovaný a není se proto nutné obávat komplikací. Jedná se dlouhodobě fungující spolupráci letecké společnosti Lufthansa s Deutsche Bahn v rámci programu Lufthansa Express Rail.

Pokud byste se vlaku rádi vyhnuli, můžete samozřejmě z výchozích měst (Drážďany, Berlín, Mnichov či Norimberk) do Frankfurtu letět s Lufthansou. V takovém případě se ceny zpátečních letenek pohybují kolem 11 a 12 tisíc Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Aktuální opatření berte s rezervou, do léto příštího roku se leccos může změnit. Doufejme, že jen k lepšímu a USA povinnost předkládat očkovací certifikát zruší…

Pro cestu na Aljašku je aktuálně nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Splň si sen a vyraz na Aljašku

Arktické léto na Aljašce je jedním dlouhým dnem. Jedním dlouhým dnem jak stvořeným pro dobrodružství! Toulejte se krajinou, zdolávejte hory. Pozorujte tlamy mohutných medvědů lapající po lososu. Obujte mačky a cepíny pevně sevřete ve svých dlaních, pokořte ledovec. Slovo epický zde získává úplně jiných rozměrů a významu. Není to scenérie pro křehké květinky, není to místo pro turisty rozmazlené luxusem. Aljašská příroda je ryzí, drsná, divoká, nepromíjející. Aljašská příroda je ale také spravedlivá a váš respekt a odhodlání odmění krásou, jakou jste ještě neviděli. Tak na co ještě čekáte?

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Mnichova do Anchorage za 10 179 Kč

Na Aljašku v červnu nebo červenci nejen z Mnichova


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Letiště Mnichov (MUC)

Eurowings

Lufthansa

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)