Přímé lety na nové trase z Bratislavy do turecké Antalye
8.5.2024

Přímé lety na nové trase z Bratislavy do turecké Antalye

2 791

O této nabídce

Již za necelé dva týdny, v sobotu 18. května 2024, zahájí turecká letecká společnost Pegasus Airlines provoz nové přímé linky z Bratislavy (BTS) do Antalye (AYT), o čemž jsme tě samozřejmě již informovali v našem magazínu Záletník 134. S blížícím se inauguračním letem přichází také vhodná doba na nákup letenek do Turecka, jejichž ceny se aktuálně pohybují ve velmi sympatických hladinách. Zpáteční letenky z Bratislavy do Antalye totiž pořídíš již od 2 791 Kč! Za tuto nejnižší cenu je dostupná kupa termínů v druhé polovině letní sezony, tj. od konce srpna do října letošního roku. Pár termínů s cenovkou okolo 3 tisíc Kč najdeš ale také na přelomu května a června.

Veškeré informace o letišti v Antalya (AYT), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Bratislava.

Za prosluněnou dovolenou do Antalye

Město Antalya, brána orientálního Turecka, bylo vystavěno na svahu majestátní skály. Je plné historických památek, kulturního dědictví a bazarů s koberci a zlatými šperky. Hledí přímo do Středozemního moře, dlouhá pláž Lara Plaji je jím omývána. Vycestujte ale i za hranice města a jeho blízkého okolí, indigově modrý Ölüdeniz má pověst jednoho z nejnádhernějších zálivů světa. Ruiny amfiteátru Aspendos jsou naprosto úchvatné, kulturní představení se v něm hrají dodnes. Spící Konakli pak vábí k romantickým procházkám, když se slunce pozvolna noří za obzor.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Bratislavy do Antalye za 2 791 Kč

Přímé lety na nové trase z Bratislavy do turecké Antalye


Bude se hodit

Letiště Antalya (AYT)

Letiště Bratislava (BTS)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)