Přímé lety na Mauricius z Frankfurtu
17.1.2022

Přímé lety na Mauricius z Frankfurtu

5 258

O této nabídce

Německá cestovní kancelář LTURfly vyprodává samostatné letenky. Máte tak možnost pořídit zpáteční letenky na Mauricius za naprosto fantastickou cenu 5 258 Kč (neboli 215 €). Odlety/přílety jsou alokovány do německého Frankfurtu a jedná se o přímé lety! Poletíte na křídlech německé aerolinky Condor. Letenky jsou vystaveny ve třídě „Economy Class“, která obsahuje odbavené zavazadlo á 20 kg + standardní palubní občerstvení.

PS: Pokud vás spíše zajímají odlety z Prahy, máme pro vás také skvělý tip! Mauricius z Prahy s odbaveným zavazadlem za skvělou cenu 11 950 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius je nutné disponovat negativním PCR testem a zároveň dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní pojištění.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mauricius momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

Tranzit přes Německo

Podmínky pro návrat do Německa, kam budete přilétat, se od těch českých aktuálně výrazně neliší. Německý příjezdový formulář netřeba vyplňovat. Disponovat však musíte dokladem o absolvovaném očkování (min. 2 týdny po dokončení schématu) nebo doklad o prodělané nemoci. 

 • Rezervujte: přímo přes web německé kanceláře LTURfly
 • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 20 kg + příruční zavazadlo
 • Dostupnost: leden – březen 2022
 • Příkladové termíny:
  • 28. 1. – 7. 2.
  • 4. – 12. 2.
  • 11. – 21. 2.
  • 16. – 28. 2.
  • 9. – 21. 3.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Zaleťsi na Mauricius

Spisovatel Mark Twain navštívil Mauricius a napsal, že Bůh nejdřív vytvořil tento ostrov a až podle něj pak stvořil nebeský ráj. A opravdu, tyrkysové laguny Indického oceánu, lemovány pásem bělostných pláží a pod vodou kopírovány barvami korálového útesu, oplývají rajskou krásou. Vnitrozemí chrání před paprsky slunce klenba deštných lesů se zvukovou kulisou šumění vodopádů, oblohou poletují ptáci. Botanická zahrada Sir Seewoosagur Ramgoolam dává na odiv exotickou floru, podmořský život je tak skvostný, že potápěči pod hladinou roní slzy štěstí.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Frankfurtu na Mauricius za 5 258 Kč

Přímé lety na Mauricius z Frankfurtu


Bude se hodit

Letiště Frankfurt (FRA)

Condor

Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)