Exotický ostrov Mauricius z Prahy
7.1.2022

Exotický ostrov Mauricius z Prahy

11 950

O této nabídce

Letenky na exotický ostrov Mauricius ležící ve vodách Indického oceánu ulovíte za skvělé ceny v nabídce aerolinek Austrian Airlines a Swiss International Air Lines. Ceny zpátečních letenek z Prahy na Mauricius začínají na 11 950 Kč (v případě švýcarského dopravce). Základní tarif „Economy Basic“ obsahuje kromě občerstvení, také odbavené zavazadlo a dokonce možnost změny termínu. Routing zahrnuje jeden přestup v obou směrech (buď v Curychu nebo Vídni), přičemž minimálně v jednom směru se jedná o téměř celodenní zastávku v jednom ze zmiňovaných měst (nocování ale není nutné).

Letenky v inzerovaném tarifu, „Economy Basic“, umožňují změnu termínu zdarma. V případě změny se bude případně doplácet pouze doplatek do aktuální ceny nové letenky. Více informací o možnostech změn naleznete na stránkách aerolinky.

Podmínky pro cestování

Cesta na Mauricius

Před cestou na Mauricius je nutné disponovat negativním PCR testem a zároveň dokladem o očkování (viz Evropský COVID pas). Povinný je také vyplněný formulář a cestovní pojištění.

Kompletní vstupní podmínky, užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus na Mauriciu“.

Návraty do ČR

Návraty do České republiky se řídí „Cestovatelským semaforem“. Mauricius momentálně spadá do tmavě červené kategorie.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hurá do exotiky, hurá na Mauricius

Mauricius je kaňkou písku v tyrkysových vodách Indického oceánu, kouskem ráje uprostřed ničeho. Pod žárem tropů a vůní exotických květin bují deštné pralesy a táhnou se bělavé pláže, písečné duny sedmi barev v oblasti Chamarel svým vzezřením každého učarují. Zemědělská půda se zelená rostlinami cukrové třtiny a čajovými plantážemi, v přístavech a vesnicích prodejci nabízejí šťavnaté ovoce a čerstvě ulovené ryby. Do jižního pobřeží ostrova se opírá silnější vítr, vzniká tu tak mekka windsurfingu, kitesurfingu a dalších vodních sportů. Tak zapomeňte na okolní svět a ponořte se do afrického ráje!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Mauricius za 11 950 Kč

Exotický ostrov Mauricius z Prahy


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

Austrian Airlines

Swiss International Air Lines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)