Prázdninové letenky do Chorvatska: z Vídně do Splitu
10.6.2022

Prázdninové letenky do Chorvatska: z Vídně do Splitu

1 358

O této nabídce

Ceny prázdninových letenek do Chorvatska v posledních týdnech vyskočily nepěkně nahoru. Ačkoliv na lince z Prahy do Splitu přibyla Smartwings konkurence v podobě Croatia Airlines, stále se ceny letenek z České republiky pohybují kolem „nekřesťanských“ 7 tisíc Kč. Pokud vám však nečiní problém dojet za odletem do Vídně, můžete hravě ušetřit. Zpáteční letenky u Vídně do Splitu totiž v rezervačním systému aerolinky Wizz Air ulovíte za ceny začínající na 1 358 Kč (bez členství ve WDC za 1 853 Kč). Nejlevnější letenky do Chorvatska na vás čekají na středečních rotacích.

Náš tip: Využijte k výletu hned dva státní svátky a zaleťte si na Jadran v termínu do 29. června do 6. července za 1 482 Kč se členstvím ve WDC nebo za 1 977 Kč bez něho.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Podmínky pro cestování

Cesta do Chorvatska

Cestování do Chorvatska je už „jako dřív“. Žádné testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Chorvatsku“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Do letního Splitu

Dovolená na Splitu spojuje válení na pláži s výlety za kulturou a památkami, díky tyrkysovým vodám Jadranského moře a historií psanou starověkými Římany je tak ideální letní destinací. Navštivte Diokleciánův palác, úchvatnou stavbu podpíranou mramorovými sloupy a lemovanou klenutými branami. Vystupte ke krásným výhledům na zvonici katedrály sv. Domnia. Plujte lodí na okolní ostrovy, Brač je porostlý olivovými háji a jeho pláž Zlatni rat zdobí pohlednice. O něco menší ostrov Šolta dýchá laskavostí a klidem, místní med slaďoučké chuti vám zalepí pusu ve spokojeném úsměvu. Hvar se zas pyšní nádhernými zátokami a voní rozmarýnem a levandulemi.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Splitu za 1 358 Kč

Prázdninové letenky do Chorvatska: z Vídně do Splitu


Bude se hodit

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)