Podzimní Madeira z Vídně  přímým letem
26.10.2023

Podzimní Madeira z Vídně přímým letem

od 1 483

O této nabídce

Kde jinde strávit nevlídný podzim než na ostrově věčného jara. Oblíbená Madeira je k mání s odlety z Vídně za super cenu, a to díky aerolince Wizz Air. Za cenovku 1 483 Kč pořídíte termín od 14. do 24. prosince, další termíny v listopadu a prosinci pořídíte nepatrně dráž. Opět platí, že na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí při první zpáteční letence.

V ceně nejlevnějšího tarifu máte příruční zavazadlo o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší kabinové zavazadlo o rozměrech do 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 445 Kč v jednom směru. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 739 Kč za jeden směr.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Oblíbená Madeira je rájem pro každého

Nechte se opít Madeirou – úžasným červeným vínem, ve kterém ucítíte úplně všechno – romantiku, když na ostrově všechno kvete, bují a voní! Dobrodružství, protože Atlantik je tu mnohem bouřlivější než jinde a výpravy za delfíny či velrybami na gumovém katamaránu si nesmíte nechat ujít. Závrať, která vám zamotá hlavu, až pojedete lanovkou vysoko nad hlavní město Funchal do úchvatné japonské zahrady, abyste se zpět vrátili ve starých proutěných saních. Napětí, které vámi prostoupí při výpravě do hor podél důmyslných zavlažovacích kanálů až k vavřínovému lesu a také radost, až ochutnáte zdejší dokonalou mořskou kuchyni i ono slavné víno! Na zdraví!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Půjčte si auto a projeďte celou Madeiru křížem krážem! Perfektní káru najdete v naší autopůjčovně, kde vás vyjde od 632 Kč.

Podmínky pro cestování

Cesta do Portugalska

Cesty do celého Portugalska, včetně Madeiry, jsou již zcela bez omezení. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus v Portugalsku“.

Náhled letenky z Vídně na Madeiru za 1 483 Kč
Podzimní Madeira z Vídně  přímým letem


Bude se hodit

Letiště Madeira (FNC)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)