Podzimní letenky z Vídně do Saúdské Arábie – Rijád
3.7.2024

Podzimní letenky z Vídně do Saúdské Arábie – Rijád

2 316

O této nabídce

Saúdská Arábie se dostává na perimetr cestovatelů s čím dál vyšší frekvencí. Rozhodně ji můžeme označit za jednu z nejdynamičtěji se rozvíjejících zemí z hlediska cestovního ruchu. Nepromeškej proto správný čas na její návštěvu! Díky nízkonákladové aerolince Wizz Air pořídíš i letenky na Arabský poloostrov za velmi sympatické ceny. Zpáteční letenky z Vídně (VIE) do hlavního města Království, Rijádu (RUH), ulovíš v rezervačním systému dopravce za 2 316 Kč. Cena tradičně platí pro členy WDC, zatímco ostatní cestovatelé si drobně připlatí. Linka je obsluhována 2× týdně (úterý a sobota). Ideální délka pobytu v rozlehlé zemi je 10 dnů až dva týdny (min. však týden – za kratší dobu toho poznat moc nestihneš).

Určitě během své návštěvy nezůstávej pouze v Rijádu. Saúdská Arábie je krásná a rozlehlá zároveň, hodit se ti proto budou i naše tipy na vnitrostátní dopravu.

Veškeré informace o letišti v Rijádu (RUH), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, nalezneš v našem průvodci.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíš-li ve dvojici, pak se ti tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budeš moci využívat po celý následující rok.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Podmínky pro cestování

Cesta do Saúdské Arábie

Cestování do Saúdské Arábie již není zatíženo téměř žádnou byrokracií. Jedinou podmínkou vstupu do země jsou turistická víza, za něž zaplatíš cca 3 400 Kč. Jak ně? To se dozvíš v našem podrobném návodu.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Saúdská Arábie je velmi rozlehlá země a při její návštěvě se ti určitě bude hodit vlastní auto. Nenech nic náhodě a zarezervuj si dopředu svého parťáka na cesty v naší autopůjčovně. Nevybereš-li si z nabídky velkých světových půjčoven, můžeš zkusit ty lokální:  Yelo, Hanco nebo Key.

Náhled letenky z Vídně do Rijádu za 2 316 Kč

Podzimní letenky z Vídně do Saúdské Arábie – Rijád


Bude se hodit

Letiště Rijád (RUH)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)