Podzimní letenky z Ostravy do Indie: Nové Dillí
24.5.2023

Podzimní letenky z Ostravy do Indie: Nové Dillí

9 931

O této nabídce

Včera jsme vás upozorňovali na akční letenky z Ostravy do USA z dílny polské aerolinky LOT. Dnes ve výlovu akcí z „polského rybníka“ budeme pokračovat a naše zraky se pro změnu upřou východním směrem. Utéct si totiž nenecháme akční letenky do Indie. Zpáteční letenky z Ostravy (OSR) do hlavního města Indie, Nového Dillí, ulovíte za 9 931 Kč! Termíny jsou tentokráte dostupné během podzimu, a to v září a říjnu.

Cestou do Indie vás čeká jeden klidný přestup ve Varšavě (WAW). Základní tarif „Economy Saver“ zahrnuje přepravu příručního zavazadla. Pokud se bez odbaveného zavazadla neobejdete, zakupte letenky ve vyšším tarifu „Economy Standard“. Příplatek vyjde na cca 1 200 Kč/směr.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Cestování do Indie je již „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty, žádné formuláře. Jedinou podmínkou vstupu do země zůstává turistické vízum. Detaily, další užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Indii“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Zážitky v Indii čekají

Indie je zemí obrovskou, pestrobarevnou, chudou a přesto nesmírně bohatou. Pro její rozlohu a rozmanitost by se jí dalo cestovat dlouhé měsíce. Pokud chcete indické kulturní bohatství, jinakost a atmosféru alespoň ochutnat, vydejte se za poznáním jejího Zlatého trojúhelníku. Spojuje Staré i Nové Dillí a příběhy opředenou Agru s růžovým Jaipurem. Na svazích pohoří Aravalli se majestátně tyčí pevnost Ambér, palác Větrů v Jaipuru vás dostane svými barvami. Stůjte v úžasu před slavným pomníkem lásky Tádž Mahal. Je opředen tajemstvím a legendami, alespoň na okamžik jim uvěřte.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Ostravy do Nového Dillí za 9 931 Kč

Podzimní letenky z Ostravy do Indie: Nové Dillí


Bude se hodit

Letiště Ostrava (OSR)

LOT

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)