Podzimní letenky do Londýna z Prahy za pár korun
7.7.2023

Podzimní letenky do Londýna z Prahy za pár korun

od 720

O této nabídce

Londýn je majestátní, krásný a určitě se v něm nudit nebudete. Kdo ještě britské hlavní město nenavštívil, má nyní skvělou příležitost, jelikož aerolinka Wizz Air nabízí levné zpáteční letenky z Prahy do Londýna. Jejich cena začíná na 720 Kč a ulovíte je od září do listopadu letošního roku, i na prodloužené víkendy. Co třeba termín od 15. do 20. listopadu, kdy navíc využijete státní svátek?

Na nejnižší ceny dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu přímo přes stránky dopravce. Pokud členství ještě nemáte, a plánujete letět alespoň ve dvou nebo létáte s Wizz Airem častěji, doporučujeme jeho zakoupení, neboť se vám již při první zpáteční letence vyplatí.

V ceně letenky máte přepravu příručního zavazadla o rozměrech 40 × 30 × 20 cm. Větší příručák o rozměrech 55 × 40 × 23 cm si přikoupíte v rámci služby Priority od 250 Kč za jeden směr a odbavené zavazadlo vás vyjde od 420 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Majestátní Londýn na prodloužený víkend

Londýn je jako město z pohádek, ve kterém si opravdu každý najde to své. Jděte po stopách královské rodiny a navštivte Buckinghamský palác a velkolepý Tower. Přejděte nad Temží přes zvedací most Tower Bridge a vyfoťte se u Westminsterského paláce a jeho slavného Big Benu. Pokud jste milovníci umění, určitě nesmíte vynechat Národní galerii ani moderní Tate. Máte radši vědu a historii? Omrkněte vzácné exponáty Britského muzea, vstupné je free. Večerní zábavu nechte na Shakespearovi v divadle Globe, zajděte na pintu pořádného anglického “ejlu” nebo se ponořte do víru londýnského nočního života.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Spojeného království

Do Spojeného království lze cestovat zcela bez omezení, nepotřebujete očkování, vstupní formulář ani negativní test. Více informací naleznete na naší stránce „Koronavirus ve Velké Británii“.

Náhled letenky z Prahy do Londýna za 720 Kč
Podzimní letenky do Londýna z Prahy za pár korun

Bude se hodit

Letiště Londýn Gatwick (LGW)

Letiště Praha (PRG)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)