Podzimní letenky do Kambodži z Budapešti a Vídně
17.6.2024

Podzimní letenky do Kambodži z Budapešti a Vídně

13 318

O této nabídce

Jihovýchodní Asie je prostě klasika, kterou si zamiluješ. Pokud tě turistické Thajsko příliš neláká, dej šanci jeho sousedovi. Aerolinka Air China totiž nabízí letenky do Kambodži z Budapešti a Vídně za moc pěknou cenu. Z Maďarska tě zpáteční letenky vyjdou na 13 318 Kč, z Rakouska si trochu připlatíš a Kambodžu navštívíš za 15 124 Kč. Termínů je k mání dostatek od konce srpna až do listopadu. Vydej se na průzkum Kambodži například v termínu od 3. do 20. října. Po cestě tě vždycky čeká přestup v čínském Pekingu a cílovým leteckým přístavem pro tebe bude hlavní město Phnompenh.

Zavazadlová politika čínské aerolinky je vstřícná a umožní ti vzít si s sebou odbavené zavazadlo do 23 kg zdarma. Na palubu si ještě vezmeš klasický příručák od rozměrech do 55 x 40 x 20 cm. Během letů hladovět nebudeš, protože dostaneš teplé občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeňprůvodce parkováním na letišti Budapešť.

Kambodža si tě získá

Poznávej krásy Kambodži, království divů. Její obyvatelé jsou i přes svou nemilosrdnou minulost velmi vstřícní a usměvaví, rádi tě ve své zemi zázraků přivítají. Zůstaň na několik dní ve městě Phnompenh, navštiv nádherný a zdobný Královský palác, vystoupej k pohádkové pagodě Wat Phnom, buddhistickému chrámu na kopci. Ztrať se v džungli Kardamonových hor, pod klenbou stromů se tam schovávají tygři, sloni a rozkošní medvědi malajští. Nech se na loďce unášet proudem řeky Kampot, západy slunce z její hladiny jsou dechberoucí. Zapomenout se nesmí ani na největší klenot Kambodžského království, úchvatné chrámy Angkoru.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Kambodži a přestup v Číně

Pro vstup na území Kambodži budeš potřebovat platné vízum, které si vyřídíš online nebo po příletu na letišti. Více se dočteš v našem průvodci.

Pokud budeš v Číně chtít opustit letiště, dostaneš tranzitní vízum zdarma. Další informace najdeš na naší stránce. 

Náhled letenky z Budapešti do Kambodži za 13 318 Kč
Podzimní letenky do Kambodži z Budapešti a Vídně

Kalendář dostupných termínů

Let tam (směr Kambodža)

Let zpátky

Budapešť - Phnom Penh - Budapešť
  • Dospělý
  • Mládežník (12 - 24 let)
  • Dítě (2 - 11 let)
  • Kojenec (do 2 let)

Bude se hodit

Letiště Budapešť (BUD)

Letiště Vídeň (VIE)

Air China

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)