Podzimní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu
18.8.2023

Podzimní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu

963

O této nabídce

Před několika dny mnoho českých cestovatelů nepotěšily novinky od Wizz Airu. Ten totiž proškrtal svůj podzimní plán letů a od 15. září dále nepočítá s letošní novinkou v podobě spojení z Prahy do arménského Jerevanu. Pokud se i vy řadíte mezi chudáky, kterým tento krok dopravce zkřížil plány, nemusíte ještě nutně výlet do Arménie odpískat. Po celou dobu platnosti zimního letového řádu 2023/2024 se totiž do Jerevanu (EVN) bude létat z Vídně (VIE). A právě na této trase můžete ulovit alternativní letenky za velmi příjemné ceny. Zpáteční letenky z Vídně do Jerevanu totiž pořídíte již od 963 Kč (cena tradičně platí pro členy WDC , zatímco ostatní cestovatelé si připlatí 10 € v jednom směru).

Jestliže vás postihlo zrušení letů z Prahy, můžete k nákupu letenek z Vídně využít také „Wizz kredity“, do nichž vám bylo převedeno 120 % původně investované částky do letenek.

PS: Jak je u maďarské aerolinky zvykem, na ty nejnižší ceny dostanou pouze členové věrnostního programu Wizz Air Discount Club. Ostatní si budou muset pár stokorun připlatit anebo členství zakoupit – poletíte-li ve dvojici, pak se vám tato investice vrátí již v případě první cesty a navíc slev vyplývajících z WDC budete moci využívat po celý následující rok.

Veškeré informace o letišti v Jerevanu (EVN), vč. tipů na dopravu z letiště do centra města, naleznete v našem novém průvodci.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Vyraz objevovat krásnou Arménii

Země zapomenutá na pomezí Evropy a Asie, skrytá před světem ve stínu majestátní hory Ararat. První země křesťanská, překrásná Arménie. Zvlněná krajina s vůní lesů je poseta honosnými kláštery, starými kostely a romantickými zříceninami. Vypravte se za poznáním katedrály sv. Matky Boží ležící na poutním místě zvaném Ečmiadzin. Pohlédněte na kompozici načervenalých zdí klášteru Chor Virap a sněhově bíle přikrytých vrcholů v pozadí. Vrcholy to nejsou ledajaké, vždyť podle bájí a pověstí tu zakotvil svou archu sám Noe.

Podmínky pro cestování

Cesta do Arménie

Cestování do Arménie je „jako dřív“ – žádné negativní testy, žádné certifikáty. Detaily, užitečné odkazy a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v Arménii“.

Náhled letenky z Vídně do Jerevanu za 963 Kč
Podzimní letenky do Arménie: z Vídně do Jerevanu

Bude se hodit

Letiště Jerevan (EVN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)