Podzimní Florida z Mnichova
9.5.2022

Podzimní Florida z Mnichova

7 822

O této nabídce

Parádní ceny letenek na Floridu nabízí aerolinky American Airlines. Z Mnichova můžete vyrazit do Fort Lauderdale za parádních 7822 Kč, cestou v obou směrech vás čeká rychlý přestup v Charlotte. Termíny jsou dostupné v průběhu celého listopadu, například s odletem 1. listopadu s návratem 8. listopadu. Rezervuj tento termín >>

Podmínky pro cestování

Cesta do USA

Před cestou do USA je nutné disponovat dokladem o očkování  (viz Evropský COVID pas) a zároveň negativním testem. Povinný je také vyplněný formulář a turistické vízum ve formě elektronické registrace ESTA.

Detaily, další užitečné odkazy (nejen na formuláře) a přehled aktuálních opatření naleznete na naší stránce „Koronavirus v USA“.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Víza

Před svou první cestou do Spojených států amerických si nezapomeňte vyřídit elektronickou registraci ESTA. Hravě to zvládnete z pohodlí domácího gauče i díky našemu návodu. 

Autopůjčovna

Abyste z dovolené na Floridě doslova vyždímali maximum, zapůjčte si určitě káru. Bez ní vám veškeré přesuny zaberou spoustu času a do některých míst se budete i hůře dostávat. Mrkněte se do naší autopůjčovny, kde jsou sdruženy nabídky velkých světových půjčoven. Auťák na vás pak může čekat již po příletu ve Fort Lauderdale přímo na letišti.

Náhled letenky z Mnichova do Fort Lauderdale za 7 822 Kč

Podzimní Florida z Mnichova

 


Bude se hodit

American Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)