Podzimní a vánoční USA: Las Vegas z Mnichova
13.10.2022

Podzimní a vánoční USA: Las Vegas z Mnichova

10 123

O této nabídce

Americký západ za parádní cenovku! Zaleť si zapařit do casina nebo procestovat Nevadu, Kalifornii, Utah a Arizonu. Letenky do Las Vegas z Mnichova jsou teď za akční cenu 10 123 Kč! V nabídce je mnoho podzimních termínů od října až do prosince, a to včetně vánočních svátků. Co třeba termín 19. – 30. prosince?

Z Mnichova do Las Vegas vás dopraví společnost American Airlines s jedním či dvěma přestupy, dle konkrétního routingu. Během letu se podává teplé občerstvení a k dispozici je také palubní zábava s nabídkou filmů, seriálů, hudby a her. Za poplatek od 10 USD se lze připojit k palubní síti Wi-Fi. V ceně letenky je zahrnuta přeprava dvou kabinových zavazadel: většího s limitem 56 × 36 × 23 cm a druhého s limitem  45 × 35 × 20 cm, o neomezené hmotnosti. Přeprava odbaveného zavazadla podléhá poplatku 70 EUR za směr.

Podmínky pro cestování

Cestování do USA

Pro cestu do USA je nutné disponovat potvrzením o očkování proti nemoci COVID-19, kdy poslední dávka základního schématu očkování (tzn. první dávka jednodávkového nebo druhá dávka dvoudávkového očkování) byla aplikována před alespoň 14 dny. Potvrzení o očkování má pak pro účely vstupu do USA neomezenou platnost. Aktuální informace blíže době vašeho odletu sledujte na naší stránce Koronavirus v USA.

Návraty domů

Od 9. dubna 2022 jsou návraty domů zcela bez „COVID podmínek“ (nezávisle na zemi, odkud se do ČR vracíte) – viz nová pravidla návratu do České republiky.

Akční letenky do Las Vegas

REZERVOVAT LETENKU

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Hříšné Las Vegas

Vegas je divoké! Vysaje vás i rozzáří zároveň! Nejde tu jen o hazard, pařby, umělé Benátky, tančící fontánu Bellagio a probdělé noci. Když se vám podaří neprohrát kalhoty v casinu, zakružte si v největším ruském kole na světě a navštivte úžasné „pohřebiště“ doslouživších, avšak stále svítících, neonů v poušti. Cestou tam nevynechejte návštěvu slavné televizní zastavárny Gold and Silver a cestou zpět Fremont Street, kde potkáte skvělé umělce i úplné šílence pod jednou střechou. Až se ohlásí hlad – hledejte Secret pizzu – podnik, který není nijak označen, a denně ho tu hledají stovky hladových turistů, často marně. Vy ale budete mít určitě kliku!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB (rezervací přes uvedené odkazy podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná). Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Nejlepším parťákem na cestování po západu USA je jednoznačně pořádné auto. Na nejnižší ceny pronájmu automobilu v Las Vegas i kdekoliv jinde po světě dosáhnete rezervací skrze naší autopůjčovnu.

Náhled letenky do Las Vegas z Mnichova

Podzimní a vánoční USA: Las Vegas z Mnichova

 


Bude se hodit

Letiště Mnichov (MUC)

American Airlines

Víza

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)