Panama z Vídně (i Prahy) nejen přes Vánoce
2.12.2020

Panama z Vídně (i Prahy) nejen přes Vánoce

od 11 270

O této nabídce

Včera jsme vám přinášeli tip na vánoční letenky do Karibiku – konkrétně na ostrov Aruba. A po těch nejlevnější se jen zaprášilo. V dílně nizozemské aerolinky KLM ovšem ulovíme i další parádní letenky umožňující cesty na vánoční svátky do teplých krajin. Cílovou destinací tentokráte bude Panama. Zpáteční letenky z Vídně do Panamy pořídíte za skvělou cenu 11 270 Kč, zatímco z Prahy pak vyjdou na 14 714 Kč. Kompletní přehled všech dostupných termínů od prosince až do května příštího roku naleznete tradičně v našich kalendářích (termíny z Vídně & termíny z Prahy). Za nejlevnějšími letenkami ovšem musíte zamířit přímo na web aerolinky.

Za inzerované ceny pořídíte letenky také na delší vánoční termíny s odletem 15. prosince a návratem na Nový rok. Pokud byste chtěli do Střední Ameriky odlétat např. až po 20. prosinci, počítejte s cenami zpátečních letenek kolem 16 tisíc Kč, a to jak při odletu z vídeňského letiště Schwechat, tak i z Prahy. Na druhou stranu zejména při odletu z pražského letiště je to na Vánoce stále naprosto skvělá cena.

Pravidla pro cestování

Pro vstup na území Panamy je nutné se prokázat negativním PCR testem nebo antigenním testem na COVID-19 ne starším 48 hodin. Alternativně je možné podstoupit rychlotest na letišti v Panamě za poplatek 50 USD. Dále je nutné vyplnit online vstupní formulář. Podrobné informace o podmínkách vstupu a aktuální situaci naleznete na oficiálním turistickém webu VisitPanama. Sledovat můžete také web Velvyslanectví ČR v Bogotě.

Po návratu do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit PCR test na COVID-19 (do 5 dnů po příjezdu) nebo dvoutýdenní karanténu (po domluvě s krajskou hygienickou stanicí). Děti do věku 5 let jsou od této povinnosti osvobozeny. Více informací na stránkách MZV ČR.

Tranzit na letiště / z letiště ve Vídni je stále povolený, absolvovat byste ho ovšem měli bez zastávky. Taktéž nezapomeňte vyplnit tento tranzitní formulář.

Objev Panamu

Panama je hrází mezi pirátským Karibikem a tichem Pacifiku. Je malou zemí, a přesto tak nádhernou. Je tou pravou exotikou, plnou neprostupných džunglí, majestátních hor, skřeku pestrobarevných ptáků a volání drzých opic. Pyšní se neprobádanými ostrovy s naprosto panenskou přírodou. Nekonečné pláže s jemným bílým pískem stíní masivní vulkány, kokosy a slaďounké ovoce tu jsou doslova na dosah ruky. Nad třpytivou hladinou přilehlých vod skáčou skotačiví delfíni, zvlášť při západu slunce, se skleničkou osvěžujícího seca v ruce, je to dokonalý kýč.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv v Panamě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (do obdržení výsledků negativního testu z českého zdravotnického zařízení), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Vídně do Panamy za 11 270 Kč

Panama z Vídně (i Prahy) nejen přes Vánoce

Náhled letenky z Prahy do Panamy za 14 714 Kč

Panama z Vídně (i Prahy) nejen přes Vánoce


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Vídeň (VIE)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)