Karibský ostrov Aruba z Prahy – nejen na Vánoce
1.12.2020

Karibský ostrov Aruba z Prahy – nejen na Vánoce

14 222

O této nabídce

Plánujete na vánoční svátky prchnout do teplých krajin? Pak pro vás máme pěkný tip na parádní dovolenou v Karibiku. Je jím jeden z tzv. „ABC ostrovů“ ležících v jižní části Karibského moře poblíž jihoamerických břehů – ostrov Aruba. Zpáteční letenky z Prahy na ostrov Aruba pořídíte v nabídce nizozemské letecké společnosti KLM za 14 222 Kč. A to i v termínu přes vánoční svátky, kdy se jedná o cenu naprosto parádní a bezkonkurenční, od 21. prosince do 5. ledna (vč. rychlých přestupů na letišti v Amsterdamu)! Kompletní přehled všech dostupných termínů od prosince až do května příštího roku naleznete v našem kalendáři. Za nejlevnějšími letenkami ovšem musíte zamířit přímo na web aerolinky.

Pravidla pro cestování

Pro vstup na území ostrova Aruba, jedné z konstitučních zemí Nizozemského království, je třeba kompletně vyplnit ED Card.  V digitálním formuláři vyplníte své osobní údaje a zdravotnický dotazník, nahrajete negativní výsledek molekulárního testu na COVID-19 (ne starší 72 hodin před odletem) a uzavřete speciální cestovní pojištění.  Kompletní byrokracii musíte zvládnout v rozmezí 72–12 hodin před cestou. Více informací o jednotlivých požadavcích naleznete na oficiálním turistickém portále ostrova Aruba.

Po návratu do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit PCR test na COVID-19 (do 5 dnů po příjezdu) nebo dvoutýdenní karanténu (po domluvě s krajskou hygienickou stanicí). Děti do věku 5 let jsou od této povinnosti osvobozeny. Více informací na stránkách MZV ČR.

Karibská pohoda na Arubě

Tohle bude dovolená ve velkém stylu! Karibský ostrov Aruba nabízí vše, na co si jen vzpomenete, a ještě mnohem víc. Kilometry se táhnoucí pláže jemňoučkého bílého písku omývají tyrkysové vody moře, snová Eagle Beach byla dokonce vyhlášena jednou z nejkrásnějších pláží světa. Prohánějte se po hladině na super rychlém jet ski nebo nakoukněte pod ní, pestrobarevný svět vás dostane. Můžete si zarezervovat potápěčský zájezd anebo se ponořit v ponorce Atlantis, vezme vás až do hloubky 40 metrů. Zpátky na zemi se pak kochejte přehlídku kaktusů, rostlin aloe a vyhřívajících se leguánů v Arikok National Park. K tomu lahodné pokrmy, čerstvý kokos a jeden koktejl za druhým, a my vám garantujeme, že se vám z karibského ráje jménem Aruba už nikdy nebude chtít domů!

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv na Arubě se můžete jednoduše spolehnout na Booking, Hotels či AirBnB. Pro jistotu vám však doporučujeme s rezervací bydla ještě počkat (do obdržení výsledků negativního testu z českého zdravotnického zařízení), případně bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Náhled letenky z Prahy na Arubu přes vánoční svátky za 14 222 Kč

Karibský ostrov Aruba z Prahy – nejen na Vánoce


Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)