Omán: levné letenky z Prahy do Maskatu v zimní sezoně
3.7.2023

Omán: levné letenky z Prahy do Maskatu v zimní sezoně

5 949

O této nabídce

Vydejte se na Blízký východ a poznejte všechny jeho krásy v Ománu. V rezervačním systému turecké nízkonákladové aerolinky Pegasus Airlines ulovíte levné letenky z Prahy do ománského hlavního města Maskat od 5 949 Kč! K dispozici jsou letenky v zimní sezoně 2023/2024, přičemž ty nejlevnější na vás čekají v první polovině prosince, v lednu a posléze během března. Cestou do cílové destinace i zpět vás vždy čeká jeden klidný přestup na istanbulském letiště Sabiha Gökcen (SAW).

Za zajímavé ceny pohybující se od 7 do 9 tisíc Kč je možné se do Sultanátu Omán vypravit také přes vánoční svátky či Nový rok. A to je na toto mimořádně exponované období velmi parádní cenovka!

Jak se dostat z letiště v ománském hlavním městě a další užitečné tipy naleznete v našem novém průvodci letiště Maskat (MCT).

Za krásami Ománu

Omán je pouští, ale i oázou. Nekonečné oranžové písky, duny a karavany velbloudů střídá zeleň a banánové plantáže. Na obzoru se zdvihají skaliska a země praská, vytvářejíc úchvatné kaňony. S trochou štěstí můžete potkat divoké přímorožce a elegantní gazely. Jak je krásná ománská příroda, tak nádherná jsou i města a jejich obyvatelé. Nenajdete tu věžáky ani skleněné budovy, jen vřelost beduínů a arabskou tradici. Ulice voní kadidlem a ženy nosí barevné šaty. Zavítejte do přístavního Maskatu pro slaďoučké datle a šperky z perleti. Ubytujte se v jednom z luxusních resortů a nechte se rozmazlovat, Omán si vás získá

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Praha.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Autopůjčovna

Přesuny po území Ománu nejsou rozhodně ty z nejjednodušších. Maximální volnost získáte s vlastním auťákem, tak se mrkněte  do naší autopůjčovny a kočár na vás může čekat již na letišti. Pronájem auta  vyjde na cca 750 Kč / den. V případě volby „SUV“, které ale není nutné, počítejte s dvojnásobnými cenami.

Podmínky pro cestování

Cesta do Ománu

Cestování do Ománu již nepodléhá žádným „COVID pravidlům“. Turistické vízum obdržíte zdarma na letišti po příletu. Kompletní informace naleznete tradičně v našem průvodci „Koronavirus v Ománu“.

Náhled letenky z Prahy do Muscatu za 5 949 Kč

Omán: levné letenky z Prahy do Maskatu v zimní sezoně


Bude se hodit

Letiště Istanbul Sabiha Gökcen (SAW)

Letiště Maskat (MCT)

Letiště Praha (PRG)

Pegasus Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)