Oblíbená Barcelona z Vídně během zimy i jara
1.2.2024

Oblíbená Barcelona z Vídně během zimy i jara

od 870

O této nabídce

Tipů na levné letenky do hlavního města Katalánska není nikdy dost. Oblíbená Barcelona je nejlevněji k mání na lince z Vídně, kterou operuje aerolinka Wizz Air. Termíny od února do dubna pořídíte od skvělých 870 Kč, a to na delší i kratší termíny. Navštivte to nejlepší z Barcelony například s odletem 10. a návratem 17. dubna. 

Jako vždy platí, že na nejnižší částky za letenky dosáhnou členové Wizz Discount Clubu při nákupu na stránkách dopravce. Pokud cestujete alespoň ve dvou, doporučujeme zakoupení členství, neboť se vám vyplatí při první zpáteční letence.

Zdarma si s sebou do Španělska vezmete příruční zavazadlo o rozměrech do 40 × 30 × 20 cm. Pokud potřebujete větší kabinové zavazadlo, je k mání v rámci služby Priority, kterou si zakoupíte od 967 Kč za směr. Odbavené zavazadlo do 10 kg si přikoupíte od 793 Kč v jednom směru.

TIP: Míříte-li na odletové letiště vlastním automobilem, určitě vám přijde vhod podrobný průvodce parkováním na letišti Vídeň.

Barcelona je klasika, která nikdy nezklame

Ať už vás okouzlí Gaudí v barcelonských ulicích anebo Picasso ve svém muzeu umění, rozhodně nepopřete, že tohle živé město má svůj osobitý šmrnc. La Rambla pulzuje hudbou pouličních muzikantů, trhem La Boqueria se line vůně sušené šunky a katalánského vína a na pobřežní promenádě je cítit slaný mořský vzduch. Vyjeďte lanovkou na Tibidabo, ať vidíte všechnu tu nádheru shora. Prožeňte se tam na jednom z kolotočů nebo šílené horské dráze a den příjemně zakončete třeba talířem arrós a skleničkou sangríi s chutí šťavnatých španělských pomerančů.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžete jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříte náš web, ale cena pro vás zůstane stejná) či AirBnB. Pokud vaše cesta není v nejbližších týdnech, raději vám doporučujeme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Španělska

Brány do Španělska jsou otevřené dokořán a nemusíte se zatěžovat žádnou byrokracií – tedy ani negativním testem nebo očkovacím certifikátem. Více informací najdete na naší stránce „Koronavirus ve Španělsku“.

Náhled letenky z Vídně do Barcelony za 870 Kč
Oblíbená Barcelona z Vídně během zimy i jara

Bude se hodit

Letiště Barcelona El Prat (BCN)

Letiště Vídeň (VIE)

Wizz Air

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)