Objev Indii: z Krakova a Prahy do Bombaje s Turkish Airlines
31.5.2024

Objev Indii: z Krakova a Prahy do Bombaje s Turkish Airlines

9 978

O této nabídce

Probuď svou dobrodružnou náturu a vydej se za objevováním Indie s akčními letenkami na východní pobřeží. Aerolinka Turkish Airlines totiž nabízí zpáteční letenky z Krakova a Prahy do indické Bombaje. Z polského města je pořídíš za 9 978 Kč, cestovatelé preferující odlety z českého hlavního města koupí letenky za 12 651 Kč. Termíny jsou dostupné od ledna do března příštího roku, což je ideální doba k průzkumu Indie. Tak využij akční cenu a poznej Indii na vlastní kůži například v termínu od 7. do 18. března. Po cestě se připrav na jeden přestup v Istanbulu (IST).

Vstřícná zavazadlová politika dopravce ti umožní přepravu odbavené bagáže o celkové hmotnosti do 30 kg. Na palubu si pak vezmeš kabinové zavazadlo o rozměru do 55 × 40 × 23 cm a osobní věc, která se musí vejít pod sedadlo před tebou. Během letů dostaneš teplé občerstvení i nápoje.

TIP: Míříš-li na odletové letiště vlastním autem, určitě ti přijde vhod podrobný průvodce parkováním na Letišti Prahaprůvodce parkováním na letišti Krakov.

Vzhůru za objevováním Indie

Bombaj, velkoměsto barevné Indie, voní orientem a je plná kontrastů a jinakosti. Chudinské slumy jsou opakem nablýskaných budov kolonialismu, obchody s nejjemnějším hedvábím stojí hned vedle pouličních tržišť. Restaurace indické smetánky mísí své vůně s jídlem vařeným na rohu. Otevři se odlišnostem a přijmi Indii takovou, jaká je. Pocti svou návštěvou majestátní chrám Shree Siddhivinayak Mandir, medituj ve zlaté pagodě Vipassana. Prohlédni si z mostu největší prádelnu pod širým nebem Dhobi Ghat, barvy sušícího se prádla jsou vizuálně strhující. V kině shlédni tradiční melodrama Bollywoodu. Vydej se ale i za město, na Kardamonové vrchy za čajovými plantážemi i divokými slony a tygry, do přístavu Kóčin za pálivým kořením.

Ubytování

Při hledání střechy nad hlavou kdekoliv ve světě se můžeš jednoduše spolehnout na Booking (rezervací přes tento odkaz podpoříš náš web, ale cena pro tebe zůstane stejná) či AirBnB. Pokud tvoje cesta není v nejbližších týdnech, raději ti doporučíme bookovat ubytko s možností bezplatného storna.

Podmínky pro cestování

Cesta do Indie

Pro cestu do Indie budeš potřebovat platné vízum, které si obstaráš online. Více se dočteš na naší stránce. 

Náhled letenky z Krakova do Bombaje za 9 978 Kč
Objev Indii: z Krakova a Prahy do Bombaje s Turkish Airlines

Bude se hodit

Letiště Istanbul (IST)

Letiště Krakov (KRK)

Letiště Praha (PRG)

Turkish Airlines

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)